Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Sitara.cz: Místo, kde seženete oblečení na jógu a krásné šperky z Bali

Na seznamu pozemských rájů nechybí Bali – jeden z indonéských ostrovů, který leží mezi Jávou a Lombokem. Jedinečný ostrov nabízí pestrou směsici čarokrásných přírodních scenérií, starobylých chrámů a pohostinných obyvatel vyznávajících balijský hinduismus. Většina lidí, kteří na Bali zavítají, se po návratu vnitřně změní. Tělem prostoupí jakási harmonie a klid. Ale ať už jste měli to štěstí či nikoliv, máte jedinečnou možnost nákupu na Sitara.cz. Prodejce se specializuje na oblečení na jógu, doplňky a šperky. Budou se vám hodit při cvičení i pro každodenní nošení. Jedná se o originální, ručně vyráběné kousky přímo z Bali.

Jóga není “jen” cvičení, je to životní filosofie

Jóga není trendy záležitost, jejíž boom brzy opadne. Téměř každý, kdo tuto unikátní fyzickou, mentální a spirituální disciplínu vyzkouší, s chutí pokračuje. Jóga oblečení samozřejmě přijde vhod – je komfortní, pohodlné a vypadá hezky na pohled. V e-shopu najdete oblečení pro všechny styly jógy, tedy i pro hot a bikram jógu, které jsou u nás nejrozšířenější. Podprsenky, tílka a kalhoty jsou k mání v harmonických barvách a s potisky typických jogínských symbolů (např. óm, lotosový květ, Ganéša…). Pokud jste jógu nikdy nezkoušeli, napravte to. Utřídíte si myšlenky a dosáhnete harmonie duchovní a fyzické stránky.

Doplňky a šperky, které si zamilujete

Nedílnou součástí nabídky jsou praktické stylové doplňky na jógu. Krásné bavlněné tašky jako stvořené na přepravu podložky (jógamatky). Opět v ve velmi pěkných barvách a tradičními symboly. Dále pak speciální harmonizující spreje s účinky krystalů, bachových květin a bylin.

Rozhodně nezapomeňte ani na stylové šperky. Náramky, náušnice a náhrdelníky přímo z Bali můžete nosit každý den i přesto, že jóga není váš šálek kávy. Na své si přijde každá milovnice exotických ozdob!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *