Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Hledáte odborníka na kancelářskou a výpočetní techniku? O jednom bychom věděli…

Téměř žádná kancelář se neobejde bez vlastní multifunkční tiskárny nebo plotru a v případě větší firmy to platí dvojnásob. Pokud se ve výpočetní technice neorientujete a neradi byste šlápli vedle, rovnou se obraťte na někoho, kdo se v oboru pohybuje řadu let. Nákup zařízení, jehož pořizovací cena není zrovna malá, je na místě řádně promyslet – skutečně využijete všechny funkce. Nebo naopak – splní vybraný model všechny vaše požadavky? Kopírky a tiskárny jsou na tom podobně jako automobily. Pokud se v nich nevyznáte, bez odborníka se neobejdete. A abychom vám ušetřili čas, jednoho vám doporučíme.

Společnost Alwer Office nabízí komplexní služby v oboru výpočetní a kanclelářské techniky již patnáct let a neomezuje se na samotný prodej kopírek, plotrů a multifunkcí – poskytuje také odborné poradenství a servis. Odborné znalosti a zkušenosti byly předpokladem k získání významných klientů a to jak v soukromé, tak i ve státní sféře. Mezi stálé zákazníky patří Ministerstvo obrany a města Kolín a Poděbrady. A tím dalším se můžete stát i vy!

V případě Alwer Office se můžete spolehnout na osobitý přístup techniků, kteří prošli odborným školením a jsou proto připraveni poradit vám s výběrem barevné či čenobílé multifunkce, případně vám doporučí pronájem a provedou kalkulaci. Chcete-li si prohlédnout aktuální nabídku přístrojů, najdete ji na webových stránkách prodejkopirek.cz. Pokud se v sortimentu vyznáte, můžete si na webu veškeré černobílé a barevné multifunkce či kopírky jednoduše porovnat a rozhodnout se na základě srovnání parametrů.