Hledáte specialistu na jeřáby a zdvihací zařízení?

Hledáte specialistu na jeřáby a zdvihací zařízení?

Zařizujete novou provozovnu a hledáte spolehlivého dodavatele manipulační a zdvihací techniky? V tom případě se neváhejte obrátit na společnost AZ – Jeřáby s.r.o., která pro vás zajistí vše od výroby a montáže až po školení a pravidelný servis. Zajímá vás, co vám může zavedená česká firma, která je na trhu již od roku 1998, nabídnout?

Proč spolupracovat právě s AZ – Jeřáby s.r.o.?

Společnost AZ – Jeřáby s.r.o. vstoupila na trh jen s minimálním kapitálem a omezeným zázemím, ale díky profesionalitě a kvalitě služeb, se postupně rozrostla. Má bohaté zkušenosti s realizací menších provozoven, stejně jako se zakázkami mnohem větších rozměrů. Mezi nejvýznamnější klienty patří např. firmy Arcelor Mittal, Loděnice, AGC nebo Strabag.

Výroba, montáže a školení

Firma se zabývá výrobou a montáží mostových jeřábů, jeřábových drah a podpůrných konstrukcí. Vyrábí také sloupové jeřáby a otočná ramena, podvěsné manipulační systémy a prostředky pro zavěšení a uchopení břemene. Samozřejmostí jsou základní i opakovaná školení pro obsluhu jeřábů, zdvihadel, pracovních plošin a stavebních výtahů. Součástí portfolia služeb je také revizní, inspekční a kontrolní činnost, odborné konzultace s úřady státního odborného dozoru, zajištění kompletní technické dokumentace apod.

Servisní činnost

V rámci servisních služeb se můžete spolehnout na komplexní servis mostových i portálových jeřábů, podpůrných konstrukcí a jeřábových drah. Odborníci z AZ – Jeřáby provádí také servis elektrických a ručních kladkostrojů a prostředků pro zavěšení břemene. Za zmínku stojí také nepřetržitá pohotovostní služba – díky ní se vám nikdy nestane, že budete muset přerušit provoz a čekat, než se k vám dostaví servisní technici. Další informace najdete na www.az-jeraby.cz.

Publikováno: 07. 07. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: dodavatel jeřábů | servis jeřábů