Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Hotel Galileo v Žilině – ideální místo nejen pro firemní akce

Hledáte místo, kde si vydatně odpočinete? Místo, které je dostatečně reprezentativní na to, abyste v něm mohli uspořádat okázalou firemní akci? V tom případě zamiřte do Žiliny, kde relativně nedávno vyrostl hotel Galileo. Chlubí se neobyčejnou atmosférou a nabízí luxus, který již využila řada celebrit. Za zmínku patří Lucie Bílá, Tomáš Klus, skupina Chinaski nebo herec Karel Roden. Hotel Galileo se nachází v centru města, jen nedaleko od jeho historické části a ubytování se nese v duchu vysokého standardu.

Neobyčejné ubytování, které ocení ti nejnáročnější

Kongresový hotel Žilina – Hotel Galileo nabízí 39 standardních pokojů a 8 apartmánů. Celkem 90 lůžek, což znamená dostatečnou kapacitu pro velkolepou firemní akci. Důvodů, proč si vybrat právě toto místo, je hned několik a nejde jen o exkluzivní prostředí, ale také prvotřídní služby a vstřícný personál. V neposlední řadě stojí za zmínku také vyhlášená restaurace, ve které ochutnáte místní speciality i italskou kuchyni. Milovníci pizzy jistě ocení její přípravu přímo před zraky všech přihlížejících a vyznavači kvalitního alkoholu zase unikátní značky slovenských, italských a španělských vín.

Hotel Galileo je i navzdory luxusnímu prostředí cenově přijatelný a je jen na vás, jestli si vyberte nejdostupnější, ale přesto velmi komfortní standardní pokoj, nebo honosný apartmán s vlastním balkonem. Momentálně probíhá akce, v rámci které si můžete rezervovat apartmán za cenu standardního pokoje a okusit tak atmosféru vyhlášeného žilinského hotelu naplno. Garancí kvalitního ubytování jsou i reference známých společností, které si hotel vybrali jako místo pro firemní rokování – Slovak Telekom, KIA, Wallmark…

Tip na závěr: Máte-li do do Žiliny daleko a preferujete-li setkání se svými obchodními partnery v prostředí vlastní kanceláře, dopřejte jim pohodlí luxusní kožené sedačky.

Štítky