Taste of the WIld: Recenze nejlepšího krmiva pro psy i kočky

Taste of the WIld: Recenze nejlepšího krmiva pro psy i kočky

Vybrat to nejlepší krmivo pro psa či kočku nemusí být nic jednoduchého. Zvláště, pokud nemáme dostatek zkušeností. Podívejme se proto na nabídku amerického výrobce Diamond Pet Products a jeho značku Taste of Wild, která vám ukáže, že vybrat ten správný sortiment není zase až tak složité. V první řadě se je třeba zaměřit na to, zda hledáte krmiva pro psy, nebo zvolíte řadu Taste of the Wild pro kočky. I ta je totiž v nabídce, a tak je jedno, jakého zvířecího miláčka doma aktuálně máte, nebo si plánujete pořídit.

Důležité je složení

To hlavní, co dnes hraje roli, to je rozhodně složení krmiva. V případě produktů značky Taste of the Wild vás rozhodně potěší fakt, že neobsahuje žádné obiloviny. Je zaměřen primárně na maso, které tvoří základní složku. A tak se váš čtyřnohý miláček může těšit na čerstvé a vysoce kvalitní maso jako je například kachní, srnčí, jehněčí, drůbeží a křepelčí. Ale nechybí ani lososové, nebo bizoní Taste of the Wild pro dospělé psy. To vše je obohaceno o zajímavé doplňky v podobě sladkých brambor a bylinek, ale také ovoce a zeleniny. Platí, že toto složení mají i krmiva pro kočky.

Vybírejte i podle recenzí

I na ty je dobré se při výběru zaměřit. Objektivně nám mohou říci, která varianta je v daném směru tou, se kterou neuděláme chybu. Máme-li doporučit konkrétní web, pak dobrou možností dogfoodanalysis.com. Ten se zabývá právě recenzemi krmiv. Zůstaneme-li u výše zmíněné americké značky, tak kachní, stejně jako Bizoní Taste of the Wild pro štěňata, ale i dospělé psy získalo velmi vysoké hodnocení. Hned 6 hvězdiček z šesti možných. Už to je vypovídající ukázka toho, že s tímto krmivem jenom těžko šlápnete vedle.

Důraz na zdraví zvířat

Nejenom chuť a prvotřídní složení, ale i důraz na specifické požadavky zvířat by měl patřit mezi základní kritérium výběru. Krmivo Taste of the Wild se může pyšnit tím, že při jeho výrobě jsou respektovány charakteristiky trávicího systému, ale i DNA psů jakožto šelem. Stále zde hrají roli faktory, které jsou spojeny s divočinou. I proto je pro ně toto krmení zdaleka nejlepší volbou.

Publikováno: 04. 09. 2015

Kategorie: Zvířata

Autor: Adam

Tagy: bizoní taste of the wild | taste of the wild recenze