Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Hýčkejte své návštěvníky – vyplatí se vám to

Chcete se stát hoteliérem, případně již nějaký penzion provozujete, ale rádi byste zapůsobili na svou klientelu? Vžijte se na chvíli do role návštěvníka, který do dané oblasti přijel na dovolenou. Ten si domů odveze nejen spoustu zážitků z míst, které během svého volna navštívil, ale samozřejmě i dojmů ze samotného ubytování. Strávil v něm několik nocí, stravoval se v místní restauraci…Hotel se pro něj stal na pár dní novým domovem. A podle toho by také měl vypadat. Jakmile začnete, v touze ušetřit, šidit vybavení, ošidíte v konečném výsledku jen sami sebe. Návštěvníkovi se v hotelu nebude líbit a pravděpodobně se k vám už nikdy nevrátí. O pozitivních referencích, které by o vás pěl svým známým, si můžete také nechat zdát.

Perfektní vybavení si zaslouží hotel i hotýlek

Kvalitní hotelové vybavení je takříkajíc sázkou na jistotu. Zařízení, které v objektu zbylo ještě z dob minulého režimu skutečně není retro a nebudete-li sledovat moderní trendy, raději s hoteliérstvím ani nezačínejte. Konkurence je obrovská a kapacity by vám mohla pomoct naplnit společnost CareTrade s.r.o., která patří k největším dodavatelům gastro vybavení v České republice. Její nabídka je zajímavá hned ze dvou důvodů. Samozřejmostí jsou sympatické ceny, ovšem ještě více oceníte komplexnost produktů. Jen u CareTrade si můžete objednat vše od vybavení pokoje, recepce či koupelny až po „drobnosti“, jako je hotelová kosmetika, doplňky a dekorační prvky.

Součástí širokého spektra vybavení jsou také hotelové sejfy, elektronické zámky a „Eco friendly“ produkty pro hotelové Spa. Vše v nejmodernějším designu samozřejmě. Pracovníci společnosti velmi dobře chápou rozmanité potřeby svých klientů a ke každé zakázce přistupují individuálně. Díky CareTrade se z vašeho hotelu stane místo, na které budou návštěvníci často v dobrém vzpomínat a ještě raději se vracet. Více informací a aktuální nabídku produktů najdete na webových stránkách caretrade.cz.