Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Hypotéka České spořitelny: Nejvýhodnější úvěr na bydlení?

Mít vlastní bydlení na půjčku není nic neobvyklého. Naopak jen menšina lidí disponuje takovým příjmem, který by umožňoval pořízení nemovitosti z vlastních zdrojů. Pokud jste se rozhodli pro koupi bytu, rodinného domu, pozemku nebo rozsáhlejší stavební úpravy nemovitosti, pomůže vám hypotéka. Banky lákají zájemce na nízké úroky a nejrůznější benefity. Vybrat si nejvýhodnější úvěr není nijak jednoduché, tedy alespoň s ohledem na obrovskou nabídku produktů. My jsme se zaměřili na populární hypotéku České spořitelny, která bezesporu patří mezi nejzajímavější produkty ve své kategorii. Co vám může nabídnou a jak ji rychle porovnat s konkurenčními hypotékami?

Co byste měli vědět o hypotéce České spořitelny?

Hypotéka České spořitelny je stálicí na trhu. Aktuálně je k mání s úrokovou sazbou pod 2 % (k 2.12. 2015 sazba začíná na 1,85 % p.a.), nicméně na tu dosáhnete jen při splnění určitých podmínek.

Vyhněte se zbytečným poplatkům

Celkové náklady na vyřízení hypotéky mohou navýšit poplatky všeho druhu. U České spořitelny se nepříjemných překvapení nedočkáte a nebudete platit vůbec nic za vyřízení. V případě bytu ušetříte nemalou částku i za odhad, protože Česká spořitelna umožňuje on-line ocenění zdarma. Peníze při výstavbě uvolňuje rychle a lze je čerpat i bez předkládání faktur. Hypotéku dostanete až do 100 % hodnoty nemovitosti, nicméně musíte počítat s méně atraktivními podmínkami než v případě menšího úvěru.

Jak je to s úrokovou sazbou?

Česká spořitelna aktuálně nabízí hypotéky s velmi zajímavou úrokovou sazbou. Za určitých podmínek získáte úvěr s úrokovou sazbou od 1,85 % ročně. Zvolíte-li splatnosti na více než 20 let s fixací na 3-5 let, získáte úvěr za zvýhodněných podmínek. Konkrétně s 0,3 % zvýhodněním úrokové sazby pro první období fixace. Věrní zákazníci obdrží za každé období fixace finanční prémii.

A aby toho nebylo málo, slevu 0,5 % získáte také v případě, že si u České spořitelny otevřete Osobní účet a budete z hradit splátky.

Bezstarostný úvěr s širokými možnostmi

Rozhodnete-li se pro hypotéku od České spořitelny, dočkáte se příjemných benefitů souvisejících se splácením úvěru. Splátky lze odložit a na nějaký čas úplně přerušit. Jedná se o službu Variabilita splátek, v rámci které vám poradí přidělený poradce.

Hypotéka České spořitelny umožňuje financování družstevního bytu a dřevostavby i bez zástavy jinou nemovitostí. Konkrétní podmínky se dozvíte při osobní konzultaci na některé z poboček. Otevřené dveře mají také zájemci o refinancování stávajícího úvěru. Blížíte-li se ke konci fixačního období, zvažte přechod na levnější úvěr. U České spořitelny refinancujete bez dokládání příjmů a dalšího odhadu nemovitosti.

Jak zní závěr?

Jaká by to byla recenze, kdyby chybělo resumé? Hypotéka od České spořitelny je jistě kvalitní úvěr, nicméně s vyřízením nespěchejte a porovnejte nabídky od všech konkurenčních bank. Nemusíte mít strach z toho, že ztratíte spoustu čas a nervů – s porovnáním vám pomůže zbrusu nová služba Eurohypoška, která se zabývá online porovnáním hypotéčních úvěrů od všech bank.

Proč využít Eurohypošku?

Eurohypoška (www.hypoška.eu) je portál, který zdarma a nezávazně porovnává všechny hypotéční úvěry, a to nejen ty české, ale i zahraniční. V portfoliu nechybí slovenské, rakouské, německé, ruské a americké banky.

Nechte si vypracovat srovnání – jedině takovým způsobem zjistíte, zda je hypotéka od České spořitelny nejvýhodnější. Provozovatele služby Eurohypoška dokáží zajistit hypotéční úvěr i zájemcům se záznamem v registru dlužníků. K objektivnímu výsledku se dopracujete pomocí intuitivního kalkulátoru. Možná nakonec zjistíte, že vašim účelům vyhovuje jiná hypotéka než ta od České spořitelny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *