Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

I vaše auto může vypadat k světu. V pražské automyčce dělají zázraky na počkání

Nečistoty dávají laku zabrat, ale co když nemáte čas ani chuť auto pravidelně čistit? Nevadí, vždyť ho můžete svěřit profesionálům, po jejichž zásahu bude k nepoznání. Pochybujete snad? Podívejte se na fotogalerii automyčky Praha v Karlíně a nepochopíte rozdíl „před a po“. A právě tak čistý může být i váš plechový miláček.

Automyčka Praha 8 je místo, kde se ze zanedbaných vozů stávají žihadla. Stoprocentně ruční čištění probíhá hodinu a zákaznici si mohou vybrat z osmi mycích programů. A každý obdrží malý dárek.

Jak se k automyčce dostanete?

Automyčka Karlín je v samotném centru Karlína na ulici Sokolovská 694/98 poblíž supermarketu Lidl. Cca 100 m od něj se nachází vjezd do podzemních garáží – a právě tam najdete kvalifikované profesionály, kteří používají špičkovou autokosmetiku a pod jejichž rukama se z každého auta stane krasavec. Dokonce i z Fiatu Multipla první generace…

Proč právě Automyčka Karlín?

Nebylo by lepší zajet na automatickou myčku? Nebylo. Stoprocentně ruční mytí je mnohem šetrnější k laku a výsledek je nesrovnatelný. Ovšem pozor – platí to pouze v případě použití kvalitních přípravků a dodržení technologických postupů. Neodborným přístupem je naopak velmi snadné lak vozu trvale poškodit. V Automyčce Karlín vám nic takového nehrozí, zaměstnanci mají s čištěním aut bohaté zkušenosti a rukama jim každodenně prochází i velmi luxusní modely.

Chystáte se auto prodat? Máte další důvod k návštěvě

Věděli jste, že důkladně vyčištěné auto prodáte za podstatně větší částku než ušmudlané auto? Podle odborníků se může prodejní cena vozu zvýšit až o 30 %. Samozřejmě za předpokladu, že pozornosti neuniknou ani plasty a motorový prostor. Takže pokud se v dohledné době chystáte na obměnu vozového parku, nezapomeňte se před plánovaným prodejem zastavit v pražské automyčce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.