I vaše auto může vypadat k světu. V pražské automyčce dělají zázraky na počkání

I vaše auto může vypadat k světu. V pražské automyčce dělají zázraky na počkání

Nečistoty dávají laku zabrat, ale co když nemáte čas ani chuť auto pravidelně čistit? Nevadí, vždyť ho můžete svěřit profesionálům, po jejichž zásahu bude k nepoznání. Pochybujete snad? Podívejte se na fotogalerii automyčky Praha v Karlíně a nepochopíte rozdíl „před a po“. A právě tak čistý může být i váš plechový miláček. Automyčka Praha 8 je místo, kde se ze zanedbaných vozů stávají žihadla. Stoprocentně ruční čištění probíhá hodinu a zákaznici si mohou vybrat z osmi mycích programů. A každý obdrží malý dárek.

Jak se k automyčce dostanete?

Automyčka Karlín je v samotném centru Karlína na ulici Sokolovská 694/98 poblíž supermarketu Lidl. Cca 100 m od něj se nachází vjezd do podzemních garáží – a právě tam najdete kvalifikované profesionály, kteří používají špičkovou autokosmetiku a pod jejichž rukama se z každého auta stane krasavec. Dokonce i z Fiatu Multipla první generace...

Proč právě Automyčka Karlín?

Nebylo by lepší zajet na automatickou myčku? Nebylo. Stoprocentně ruční mytí je mnohem šetrnější k laku a výsledek je nesrovnatelný. Ovšem pozor – platí to pouze v případě použití kvalitních přípravků a dodržení technologických postupů. Neodborným přístupem je naopak velmi snadné lak vozu trvale poškodit. V Automyčce Karlín vám nic takového nehrozí, zaměstnanci mají s čištěním aut bohaté zkušenosti a rukama jim každodenně prochází i velmi luxusní modely.

Chystáte se auto prodat? Máte další důvod k návštěvě

Věděli jste, že důkladně vyčištěné auto prodáte za podstatně větší částku než ušmudlané auto? Podle odborníků se může prodejní cena vozu zvýšit až o 30 %. Samozřejmě za předpokladu, že pozornosti neuniknou ani plasty a motorový prostor. Takže pokud se v dohledné době chystáte na obměnu vozového parku, nezapomeňte se před plánovaným prodejem zastavit v pražské automyčce.

Publikováno: 17. 03. 2019

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam