Vlasové hnojivo: Kladivo na nadměrné vypadávání vlasů

Vlasové hnojivo: Kladivo na nadměrné vypadávání vlasů

Vlasy byly odjakživa symbolem krásy a zdraví. Jenomže co si počít, když vám začnou vypadávat „ve velkém“? Pokud máte pocit, že trpíte nadměrným vypadáváním, nevzdávejte svůj boj a naopak se postavte do první linie. Problém, který se týká žen i mužů, lze vyřešit poměrně jednoduše – speciálním vlasovým aktivátorem, který na český trh uvedla známá společnost Maxivitalis. Zajímají vás podrobnosti? Toužíte-li po husté kštici, nepřestávejte číst! Speciální vlasové hnojivo je založeno na bázi přírodních složek, ostatně jako všechny ostatní výrobky značky Maxivitalis. Efekt je mnohem vyšší a bez rizik, která jsou spojena s klasickými chemickými přípravky.

Proč je vlasový aktivátor tak účinný?

Vlasové hnojivo obsahuje nezbytné aminokyseliny a široké spektrum látek, které podporují růst vlasů a zároveň i normální stav pokožky a nehtů. Podstatnou složkou je křemík – nedílná součást pojivové tkáně kůže zajišťující pevnost a pružnost. O pevnost vlasů, pokožky a nehtů se starají aminokyseliny s obsahem síry (zejména cystin a methionin). Ne nadarmo se o síře píše jako o „minerálu krásy“. A nechybí ani zinek, kyselina panthotenová, biotin (vitamin B7) a mikrostatická celulóza a stearan hořečnatý. Balení obsahuje 120 tablet a dle doporučeného dávkování (2 tablety denně) vydrží 2 měsíce. Budete-li vlasové hnojivo svědomitě užívat po dobu minimálně 3 měsíců, efekt se zaručeně dostaví.

Pro koho je doplněk stravy na posílení růstu vlasů určen?

Produkt je vhodný pro osoby trpící nadměrným vypadáváním vlasů v důsledku hormonálních změn (především v průběhu těhotenství a po porodu), problémy se štítnou žlázou, ale také pro každého, kdo prodělal infekci nebo se k vlasům nechoval šetrně (příliš časté barvení, žehlení kulmování...). Vlasové hnojivo naopak není určeno pro děti, těhotné ženy a osoby přecitlivělé na některou z obsažených látek. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.maxivitalis.cz.

Publikováno: 05. 11. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: vlasové hnojivo | vlasový aktivátor