Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Vlasové hnojivo: Kladivo na nadměrné vypadávání vlasů

Vlasy byly odjakživa symbolem krásy a zdraví. Jenomže co si počít, když vám začnou vypadávat „ve velkém“? Pokud máte pocit, že trpíte nadměrným vypadáváním, nevzdávejte svůj boj a naopak se postavte do první linie. Problém, který se týká žen i mužů, lze vyřešit poměrně jednoduše – speciálním vlasovým aktivátorem, který na český trh uvedla známá společnost Maxivitalis. Zajímají vás podrobnosti? Toužíte-li po husté kštici, nepřestávejte číst!

Speciální vlasové hnojivo je založeno na bázi přírodních složek, ostatně jako všechny ostatní výrobky značky Maxivitalis. Efekt je mnohem vyšší a bez rizik, která jsou spojena s klasickými chemickými přípravky.

Proč je vlasový aktivátor tak účinný?

Vlasové hnojivo obsahuje nezbytné aminokyseliny a široké spektrum látek, které podporují růst vlasů a zároveň i normální stav pokožky a nehtů. Podstatnou složkou je křemík – nedílná součást pojivové tkáně kůže zajišťující pevnost a pružnost. O pevnost vlasů, pokožky a nehtů se starají aminokyseliny s obsahem síry (zejména cystin a methionin). Ne nadarmo se o síře píše jako o „minerálu krásy“. A nechybí ani zinek, kyselina panthotenová, biotin (vitamin B7) a mikrostatická celulóza a stearan hořečnatý.

Balení obsahuje 120 tablet a dle doporučeného dávkování (2 tablety denně) vydrží 2 měsíce. Budete-li vlasové hnojivo svědomitě užívat po dobu minimálně 3 měsíců, efekt se zaručeně dostaví.

Pro koho je doplněk stravy na posílení růstu vlasů určen?

Produkt je vhodný pro osoby trpící nadměrným vypadáváním vlasů v důsledku hormonálních změn (především v průběhu těhotenství a po porodu), problémy se štítnou žlázou, ale také pro každého, kdo prodělal infekci nebo se k vlasům nechoval šetrně (příliš časté barvení, žehlení kulmování…). Vlasové hnojivo naopak není určeno pro děti, těhotné ženy a osoby přecitlivělé na některou z obsažených látek. Chcete-li se dozvědět další informace, pokračujte na www.maxivitalis.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.