Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Snižte své měsíční splátky až o čtvrtinu a to zcela zdarma!

Podlehli jste kouzlu některého z dostupných úvěrů a nakonec jste s hrůzou zjistili, že není tak výhodný, jak se vám zprvu zdál? Nebo jste snad splácíte hned několik půjček najednou a neušetříte ani korunu? Cestovat zpět v čase sice neumíme, ale prozradíme vám, jak dosáhnout nižších měsíčních splátek, aniž byste museli déle splácet. Řešení se nazývá Repůjčka a najdete ji v portfoliu zavedené bankovní instituce Equa Bank.

Představujeme vám RePůjčku

RePůjčka je nový unikátní produkt, který je primárně určen ke splacení jakékoliv stávající půjčky nebo úvěru. Prostřednictvím RePůjčky je ovšem možno refinancovat i větší množství půjček a úvěrů a to až do výše 600 000 Kč. Nezáleží přitom na tom, zda ji využijete k refinancování hotovostních půjček nebo neúčelových či účelových úvěrů.

Pravděpodobně si kladete otázku, proč byste měli žádat o další půjčku, když máte se splácením těch stávajících plné ruce práce i tak. Důvod je prostý, refinancování půjček vám může stávající dluhy snížit až 25 %. Reálná úspora činí i několik tisíc korun ročně a kromě toho uspoříte i na poplatcích – RePůjčka je na rozdíl od podobných produktů jako je konsolidace zcela bez poplatků.

Refinancování pomocí RePůjčky je navíc mnohem jednodušší a v neposlední řadě i rychlejší. Nemáte-li s vyřizováním podobných administrativních záležitostí zkušenosti, nevadí, pracovníci Equa Bank vám s převedením stávajících půjček pomůže a ušetří vám spoustu starostí.

Parametry půjčky

  • Refinancování ve výši 30 až 600 tis. Kč
  • fixní měsíční splátka
  • délka splatnosti 6 až 84 měsíců
  • možnost uzavřít výhodné pojištění
  • k vyřízení postačí občanský průkaz

RePůjčka lze objednat online, případně po telefonu nebo přímo na pobočce Equa Bank. Zřízení i vedení RePůjčky je zcela zdarma a lze ji využít opakovaně k postupnému snížení většího množství půjček a úvěrů.

Pokud vás zajímá, kolik můžete s RePůjčkou reálně ušetřit, spočítejte si výši úspory pomocí kalkulačky na webu re-pujcka.cz.