Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Igelitkám odzvonilo. Vyměňte je za elegantní papírové taštky!

Chcete-li rozšířit povědomí o svém brandu, zahrňte klienty reklamními předměty a dárečky. A je jen na vás, jestli vsadíte na usb flash disky, hrníčky, trička či jiný produkt z typického portfolia reklamních předmětů. Dnes vám neporadíme, který z nich je nejlepší, protože na danou otázkou ani obecně odpovědět nelze. Jednoduše se řiďte podle cílové skupiny a nebudete-li si přeci jen vědět rady, obraťte se na zkušeného marketingového specialistu. Ať už se však rozhodnete pro levnější, nebo exkluzivní dárečky, měli byste je klientovi předat v důstojném balení.

Reprezentativní balení je polovinou úspěchu. Ani sebekrásnější dárek v igelitové tašce nemůže udělat takový dojem jako menší, ale vkusně zabalená věc. A právě proto nás zaujaly luxusní papírové tašky, které vyrábí TB-TLAČIAREŇ BARDEJOV.

Slovenská tiskárna vyrábí jedno i mnohobarevné tašky se zesílenými okraji a dnem a držadly z textilu. Nedají na dopustit především výrobci oblečení, kosmetiky, parfémů, vín a nejrůznějších doplňků.

Největší výhodou je zmíněná elegance, které se žádný jiný obal nemůže rovnat. Mezi pádné argumenty, proč preferovat papír, však samozřejmě patří i ekologický faktor. Chcete-li svému okolí dokázat, že patříte mezi moderní a poctivé podnikatele, kteří si uvědomují společenskou zodpovědnost, v podstatě ani nemáte na výběr. Igelitky jsou zkrátka ve všech ohledech out…

Vraťme se ale k brandingu. Papírová taška představuje perfektní podklad, který na základě svých požadavků doplníte o logo, slogan, název firmy či cokoliv jiného, co vaše aktivity charakterizuje. A pokud se obáváte nízké životnosti, vzpomeňte si na zpevněné okraje a dno. Klient bude elegantní tašku využívat i nadále a vás tak propagovat.

Chcete se dozvědět více? Další informace, reference a galerii realizovaných produktů najdete na www.tlaciarenbardejov.sk.

Paper bag