Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Internet šetří životní prostředí

Jsou podle Vás internet a ekologie dvě naprosto odlišné věci? Vyvedeme Vás z omylu. Díky internetu se daří chránit přírodu a přispívat k lepšímu životnímu prostředí. Díky možnosti virtuálního prodeje softwaru, hudby a dalších věcí, zaniká potřeba toto zboží vyrábět. Jednoduše si stáhnete hudbu či počítačovou hru na internetu, zaplatíte za ni a aktivujete ji speciálním kódem, který obdržíte poté, co platba dorazí na účet prodejce.

Již žádné lisování cédéček. A že se jich prodávalo opravdu hodně. Zmíněné kompaktní disky a DVD jsou samozřejmě jen kapkou v moři a životní podmínky se díky tomu příliš nezlepší. Je však jasné, že do budoucna bude internet skvělou alternativou pro mnoho zboží, které se díky virtuální náhražce přestane vyrábět.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *