Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Jack Daniel’s Tennessee Honey: Vychnutejte si whiskey s příchutí medu

Pokud si s oblibou dáte něco ostřejšího a zároveň nepohrdnete kvalitní whiskey, pak vám nemusíme značku Jack Daniels Tennessee whiskey sáhodlouze představovat. Ostatně jde o 18. nejprodávanější americkou whiskey na světě a o zakladateli se traduje celá řada zajímavých příběhů. Jack Daniel (vlastním jménem Jasper Newton Daniel) svůj lihovar v Lynchburgu registroval již v 16 letech, a to jako vůbec první. Dnes si palírna drží statut nejstarší registrované v USA a byla zařazena mezi národní památky.

Ale protože nejsem na hodině historie, zaměřme se na whiskey jako takovou. Nejmladším přírůstkem do rodiny je alkoholický nápoj Jack Daniel’s Tennessee Honey s 35 % obsahem alkoholu. Jak je patrné již ze samotného názvu, likér se vyrábí z medu – pravého včelího, který pochází z oblasti Tennessee. Díky této přísadě alkohol působivou zlatavou barvu, ale také jemnou chuť. Vzájemné spojení klasické a netradiční chuti je vůbec vydařené – příznivci této značky považují nového Jacka za příjemné překvapení.

https://youtu.be/reQcLB0c_bk

Jack Daniel’s Tennessee Honey nabízí sladkou, lahodnou a plnou chuť. Dominuje jemný nádech melasy, čokolády a pralinek. Chcete-li si likér vychutnat se vším všudy, podávejte ho namražený na -18 stupňů.

Kde Jacka seženete levně?

Medový Jack vás potěší nejen chutí, ale také příznivou cenou. Například v oblíbeném internetovém obchodě alkohol.cz seženete 0,7 l lahev Jack Daniels Honey za 445 Kč.

Na závěr jsme si nechali tip na letní osvěžení. Nechcete-li Jacka pít samostatně, umíchejte si osvěžující drinky. Za zmínku stojí „Honey Punch“:

  • 4cl Jack Daniel‘ s Tennessee Honey
  • 4cl Limonáda  (Sour mix)
  • 4cl Jablečný džus
  • 4cl Brusinkový džus

Příprava je snadná – vysokou sklenici naplníte ledem, nalijete do ní Jacka Danielse, přidáte ostatní ingredience a navrch koktejlové třešně jako ozdobu. Nechte si chutnat!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *