Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Jak levně tisknout? Používejte alternativní tonery!

Pořizovací cena tiskáren a multifunkcí rok od roku klesá a poměrně kvalitní zařízení lze pořídit za pár korun. Přesto je tisk stále poměrně nákladnou položkou, protože ceny náplní tak levné nejsou. Tonery a cartridge, tisknete-li více než je zdrávo, dokáží udělat pořádný vítr v peněžence. Co s tím? Poohlédněte se po někom, kdo nabízí kvalitní originální náplně za lepší ceny. A chcete-li ušetřit ještě víc, vsaďte na alternativní náplně.

Barvy do tiskáren prodává kde kdo. Nebuďte proto líní a začněte srovnávat jejich ceny. Brzy zjistíte, že se často výrazně liší, což v případě častého nákupu přinese nemalou úsporu. Další možností jsou výše zmíněné alternativní neboli kompatibilní cartridge a tonery, díky kterým můžete tisknout za zlomek běžné ceny. Tak v čem je háček?

Neoriginální tonery do tiskáren jsou velmi levné, ale často nekvalitní. To naštěstí neplatí o všech barvách. Musíte se však poohlédnout po prodejci, který nabízí pouze prověřené značky. Třeba na www.inkoust-toner.cz, kde najdete široké spektrum originálních i neoriginálních tonerů a cartridgí pro většinu tiskáren (Canon, Brother, Epson, HP, Lexmark, Minolta, OKI, Samsung a Xerox).

[idea]Tip: Výrobci tiskáren se snaží zabránit používání neoriginálních náplní pomocí aktualizací firmware tiskáren. Neriskujte, že vaše tiskárna odmítne spolupráci s alternativním tonerem – zamítněte aktualizaci jejího firmware![/idea]

Prodejce má zboží skladem a expeduje ho obratem. Rovněž si ho můžete vyzvednout na výdejním místě služby zásilkovna.cz nebo osobně na prodejně v Třinci. Nepřehlédněte ani plnící InkTec, kterými lze doplnit prázdné originální náplně.

Pokud si nevíte rady ohledně výběru náplně, nezoufejte a začtěte se do obsáhlého manuálu, který najdete přímo v e-shopu. Dozvíte se, jak vyměnit náplň v toneru, vše o plnění prázdných inkoustových kazet apod. Tak co vy na to? Budete tisknout levněji? Máte šanci!