Multikára: Spolehlivý parťák nezradí ani v drsnějších podmínkách

Multikára: Spolehlivý parťák nezradí ani v drsnějších podmínkách

Jak se nazývá všestranné užitkové vozidlo, které charakterizují kompaktní rozměry? Multikára! Obecné označení tohoto specifického segmentu vychází z popularity jedné konkrétní značky, a to Multicar. Tradiční vozy brázdí (nejen) městské ulice celé dekády a od roku 1998 probíhá výroba pod taktovkou německé společnosti Hako Werke GmbH. Pokud se v nejbližší době chystáte na rozšíření firemní flotily o moderní multifuknční užitkové vozy, pravděpodobně vaše volba nakonec padne na značku Multicar. Originál je zkrátka originál a my vám prozradíme, co nabízí nejnovější modely.

Výrobce neusíná na vavřínech, s každým novým modelem zvedá laťku

O kvalitách vozů značky Multicar hovoří i skutečnost, že v ulicích jsou stále k vidění, dnes již „legendární“ modely z konce 70. let. Multikára s označením M25 si získala popularitu díky bezkonkurenčnímu poměru užitných vlastností, spolehlivosti a cenové dostupnosti. Nejnovější modely na tom nejsou o nic hůř – výrobce sází na prvotřídní kvalitu a neustálé inovace. Na pomyslném vrcholu aktuální nabídky stojí vozidlo Multicar M27 (nástupce populárního modelu M26) s pohodlnou kabinou typu Space-Frame a volitelným pohonem 4x2 nebo 4x4. Multikára disponuje vysokým přepravním výkonem, skvělými jízdními vlastnostmi a spolehlivým motorem VW o výkonu 75 kW. Ještě o kus dál je model M31 s unikátním systémem tří míst, které umožňují upevnění několika set nástaveb. Tato multiukára s dieselovým motorem Iveco zastane místo bezkonkurenčního pomocníka, který se dokáže pohybovat v jakémkoliv terénu. Pro oba modely je typická malá šířka a zanedbatelný poloměr otáčení. Výrobce dokázal sestrojit vysoce stabilní a mrštné vozy, na které uživatelé nedají dopustit.

Svou multikáru najdete u autorizovaného prodejce

Chcete se o vlastnostech vozů Multicar dozvědět více? Obraťte se na kvalifikované pracovníky z Unikont Group, která se zabývá prodejem a servisem multifunkčních užitkových vozidel Multicar a Hako Citymaster. Další informace najdete na www.unikont.cz.

Publikováno: 10. 01. 2016

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: multikára | vozy multicar