Jak na krásné nehty? Vymodelujte si gelovky!

Jak na krásné nehty? Vymodelujte si gelovky!

Máte perfektní účel, trendy outfit, ale stále vám „něco“ chybí? Pohlédněte trochu níže. Ne, protentokrát se nebudeme zabývat obuví. Upřete svůj zrak o něco výše, na vaše ruce. Jestlipak věnujete adekvátní péči svým nehtům? Protože ty jsou devizou každé dámy a my vám prozradíme, jak dosáhnout perfektního výsledku. A to i přesto, že vám příroda nedala do vínku přirozeně pevné a krásné nehty. Stačí málo a budete vypadat jako modelka z titulní strany prestižního magazínu. O dokonalou proměnu se postarají gelové nehty, které si můžete vymodelovat svépomocí. Ještě předtím ale navštivte specializovaný e-shop Nehtyprofi.cz, kde najdete kompletní sortiment kvalitního příslušenství za skvělé ceny.

Přirozené, extravagantní i exotické

Pokud ve vás představa umělých nehtů evokuje dojem nevkusu, hoďte obavy za hlavu. Gelové nehty vypadají přirozeně, jsou velmi odolné a nehrozí u nich jakékoliv zdravotní komplikace (např. plísně). A co je nejlepší? Na vašem vkusu záleží, takže si budete moct vybrat z neskutečně širokého spektra variací. Uděláte z nehtů mistrovské dílo, nebo se naopak postaráte o to, aby vypadaly jako přírodní? Je to jen na vás!

Bez čeho se při modeláži nehtů neobejdete?

Samotná modelář není náročná a dříve či později zvládnete to samé, co zručná manikérka v salonu. Ještě předtím si ale budete muset pořídit základní výbavičku. Neobejdete se bez umělých náhrad (nehtové tipy) a v neposlední řadě pomocníka zvaného UV gel. Po aplikaci na nehet se gel vytvrdí pomocí UV lampy. Voilá, krásné nehty jsou na světě. Mimo to se vám olejíčky, pilníky a další příslušenství, které najdete na www.nehtyprofi.cz. Zmíněný prodejce nabízí pouze kvalitní gel laky, které po vytvrzení vydrží i několik týdnů. Za pozornost stojí i blog plný informativních článků o modeláži nehtů, výběru lampy a novinkách. Tak na co ještě čekáte? Úžasně vypadající nehty máte doslova na dosah ruky!

Publikováno: 13. 10. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: uv gely | uv lampy