Jak na posilování tricepsů?

Posilování je dnes velmi oblíbeným druhem sportu. Během si můžete vypracovat nohy, snížit váhu. Stejně tak aerobními sporty. Ovšem svaly na rukou jsou jiná disciplína, bez cvičebních strojů váš trénink nebude tak efektivní.

Co je důležité k posilování tricepsů?

Jak správně vyrýsovat triceps? Nejsou to bicepsy, svaly nad loktem z vnější strany, proto spousta lidí, kteří nežijí fitness, na tuto oblast zapomíná. Ke krásnému vzhledu paže byste ale měli cvičit komplexně. Jak tedy na posilování tricepsů? Předně si uvědomte, že i trénování bicepsů neznamená, že budete nějak přitahovat činku s co největší váhou. Například pokud máte velkou činku na obě ruce, je lepší zvolit nižší váhu a raději udělat více opakování. Také je lepší tzv. bezpalcový úchop, kdy se svaly zapojí více. To platí pro biceps i triceps.

Nejlépe se rýsuje ve fitku

Nejlepších výsledků ovšem dosáhnete v posilovně. Dobrou volbou jsou typizované stroje, jež trénink zmaximalizují. Tyto stroje vyrábí česká firma Grün Sport (www.grunsport.cz), která se produkcí posilovacích strojů zabývá už od roku 1989. Jde o rodinnou společnost, kde vám zhotoví typizované stroje na míru. Můžete si objednat jeden stroj, ale klidně vám vybaví celé fitness centrum. Grün Sport vám zpracuje zakázku od začátku do konce, tedy navrhnou stroje, jejich rozmístění a vše vám i dodají na místo. Firma si zakládá na individuálním poradenství a vstřícném, až rodinném přístupu k zákazníkům. A jaký stroj je nejlepší na cvičení tricepsů? Triceps profi, triceps vsedě za hlavou, kotoučový stroj triceps vsedě – duál, efektivní jsou i jednoručky, bench (lavice), EZ činky i věž profi. Možností je spousta, což je skvělé, protože pestré posilování vás bude bavit a vy tak zmaximalizujete výsledek svého tréninku. Proto neváhejte a pusťte se do výběru strojů, které vám zlepší kondici, vyrýsují tělo, anebo vybaví posilovnu, kam se budou lidé rádi vracet.

Publikováno: 24. 06. 2022

Kategorie: Sport

Autor: Adam