Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Jak na převody souborů online?

Potřebujete otevřít soubor, případně ho převést do jiného formátu? V obou případech to za vás vyřeší služba otevrito.cz, která otevírá a převádí soubory různých typů. Nemusíte nic instalovat a díky podrobným návodům vše vyřešíte rychle a elegantně přímo v prostředí vašeho prohlížeče. Podrobnosti najdete v tomto článku.

Jak na převod z PDF do Wordu a do JPG?

Máte dokument ve formátu PDF? Jedná se o Portable Document Format, který vytvořila společnost Adobe. Dokument v tomto formátu lze vytvořit v různých programech, nejčastěji formou exportu do PDF. Jak tedy na převod PDF do Wordu?

Chcete-li tento formát převést do „klasického“ souboru s koncovkou .doc či .docx, jednoduše načtete požadovaný soubor (kliknete na tlačítko „browse“), v políčku „output format“ zvolíte požadovaný typ výstupního souboru a potvrdíte tlačítkem „convert“. A pak už si jen soubor stáhnete prostřednictvím odkazu, který se vám objeví po kliknutí na tlačítko „Click here to go to download page“.

Převod PDF do JPG probíhá stejně. Jediný rozdíl spočívá ve výběru výstupního souboru („output format“). Musíte zvolit „JPG“.

Jak na stahování hudby a videa z YouTube?

Služba Otevřito vám přijde vhod i ve chvíli, kdy si budete chtít stáhnout hudbu v audio či video formátech z YouTube a mít ji tak k dispozici i offline.

Stahování hudby z YouTube je velmi snadné. Výstupní formát bude MP3 a zachová poměrně vysokou kvalitu i navzdory malé velikosti souboru. Prvním krokem je překopírování url (odkazu k médiu na YouTube), dalším pak samotný převod – kliknutí na tlačítko „Konvertovat do MP3“. Stejným způsobem probíhá také stahování videa z YouTube.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že službu Otevřito se vyplatí mít v záložkách. Je velmi intuitivní a dobře se s ní pracuje. Možná ji budete využívat často.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *