Jak na přivýdělek na mateřské dovolené? Jde to i doma!

Jak na přivýdělek na mateřské dovolené? Jde to i doma!

Jste na mateřské nebo rodičovské dovolené a máte dost času na seberealizaci? Pokud vám naopak chybí finance a hledáte způsob, jak spojit příjemné s užitečným, máme pro vás skvělou z právu. Prozradíme vám, jak vylepšit rodinný rozpočet a vydělat nějakou tu korunu navíc. A kdoví, třeba budete natolik šikovní, že se pro vás práce z pohodlí domova stane zajímavým zdrojem obživy!

Nenechte se napálit a neplaťte za zprostředkování práce

Na úvod jedno důležité doporučení. Možná jste již narazili na nabídky práce z domu, které jsou podmíněny určitým poplatkem za zprostředkování. Podobným nesmyslům se vyhněte a nikomu nic předem neplaťte. Většinou jde o podvod a vy zbytečně přijdete o peníze. Mnohem jistější je prodej vlastních výrobků nebo zprostředkování služeb. Kam tím míříme? Na nový online jarmark Mamaservis.cz – místo, kde maminky umí. A tatínci samozřejmě také.

Jak Mamaservis.cz funguje a proč byste ho měli využívat?

Mamaservis.cz je inzertní server určený pro maminky a tatínky v domácnosti. Stačí se zaregistrovat a vložit inzerát. Co ostatním nabídnete, je jen na vás. Můžete prodávat vlastnoručně vyrobené oblečení pro děti, nejrůznější dekorace nebo třeba šperky z přírodních materiálů a další ruční práce. Velký zájem je také o nápadité dorty pro děti a jiné dobroty. A co když ruční práce nejsou vaše parketa, ale zato ovládáte cizí jazyky? Zkuste své štěstí jako překladatel nebo korektor. Na své si však přijdou i rodiče, kteří nabízí hlídání dětí, masáže či jakékoliv další služby.

Co pro to musíte udělat?

Jak jsme již uvedli výše, stačí se bezplatně registrovat a přidat inzerát. A pak už jen čekat, až se vám někdo ozve. Anebo přeci jen nějakou tu korunu investovat do propagace (bez které o podnikání neobejde) a připlatit si za zvýraznění inzerátu, za sdílení vaší nabídky v početné facebookové skupině nebo jiné reklamní služby. Ale to už závisí jen na vás. V každém případě neváhejte platformu, která vám zajistí přivýdělek na mateřské, vyzkoušet!

Publikováno: 31. 10. 2014

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: jak vydělat doma | přivýdělek na mateřské dovolené