Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Nejlevnější taxi Brno? Ave taxi!

Chystáte se na noční tah po vyhlášených brněnských barech a předem víte, že klíčky od auta rozhodně necháte doma? Ještě předtím, než začnete s chutí nasávat havanu s colou nebo vodku s džusem, promyslete plán návratu. Nezapomeňte na známé lidové moudro, podle kterého za zábavou doběhnete po svých, ale domů se nebudete vracet ani zdaleka tak z vesela. A protože i řidiči MHD v noci spí (tedy alespoň ti, kteří s vámi nepůjdou pařit), bude se vám hodit tip na levné a přitom komfortní taxi v Brně.

Taxikář je nejlepší přítel všech večerem zmožených partypeople. Bez reptání dorazí na místo určení a pokud se ho přeci jen nedočkáte, zřejmě jste mu nenahlásili správnou adresu. Přiveze vás až před práh a během cesty s vámi rád zkonzultuje průběh vaší akce.

Není takový taxikář jen mýtus?

Ale proč chodit kolem horké kaše? Mezi dlouholeté stálice patří Ave taxi Brno – taxislužba, o které klienti hovoří jen v superlativech. Pokud toužíte po předražené jízdě ve vozidlech, které příští technickou kontrolou pravděpodobně neprojdou, budete se muset poohlédnout jinde. Ave taxi totiž nabízí levné svezení na úrovni. Pro řidiče je prioritou svižná, ale přesto bezpečná jídla podle předpisů, trpělivost a vstřícnost.

Brněnská taxislužba Ave je samozřejmě k dispozici pro všechny a nezáleží na tom, jestli se potřebujete dostat včas do práce, nákupního centra nebo na druhý konec republiky. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, vždy se můžete spolehnout na profesionální jednání a kvalitní služby.

Je Ave taxi skutečně nejlevnější v Brně? Spočítejte si cenu jízdy ještě předtím, než nastoupíte do vozu!

Ave taxi vám vytrhne trn z paty i v případě, že hledáte spolehlivého řidiče na firemní akci nebo rodinnou oslavu. Větší počet osob nepředstavuje žádný problém a rozhodnete-li se cestovat na větší vzdálenost, počítejte s příjemnou slevou. Kontaktní informace a cenovou kalkulaci online najdete na www.avetaxibrno.cz.