Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Jak se na podzim udržet v kondici? Základem jsou zdravá strava a dostatek pohybu

Podzim klepe na dveře a za pár dní vstoupí dovnitř. Pokud máte obavy ze ztráty vypilované kondice, nechte si poradit, jak se udržet fit i během chladnější poloviny roku. Základem je pokračovat ve fyzických aktivitách a přidat do jídelníčku větší množství zdravých potravin. Konkrétní tipy najdete v tomto článku.

Co na podzim jíst?

Není tajemstvím, že strava významně ovlivňuje to, jak se cítíme. V období viróz a chřipek je důležité podpořit imunitní systém potravinami s vyšším obsahem vitamínů a minerálů. Zařaďte proto do jídelníčku sezónní potraviny, kterých je všude dost. Potřebné živiny hravě doplní mrkev, zelí, kapusta, celer a samozřejmě dýně. Správné fungování metabolismu pak podpoříte například chili papričkami, zázvorem a česnekem – přidávejte si je do plnohodnotných jídel a připravte svůj imunitní sytém na podzimní zátěž.

Jaké aktivity na podzim provádět?

Když je počasí „na draka“, zamiřte do fitka. Skvělou volbou je FitParkfitness centrum Ostrava, které je největší a nejlépe vybavené zařízení svého druhu v celé České republice. Kromě posilovny zde můžete navštívit funkční či kardio zónu a také se zúčastnit skupinových lekcí. Anebo si zahrajete badminton, domluvíte se na tréninku s osobním trenérem a třeba si i necháte dobře poradit od výživového specialisty.

Ve FitParku se nudit nebudete. S udržením kondice vám pomůže jóga pod vedením zkušené trenérky – anebo populární crossfit, která ke také vhodný i pro úplné začátečníky.

Pokud vám je bližší obyčejná chůze, rozhodně vyzkoušejte heat. Unikátní pohybový program je určen pro všechny bez rozdílu věku a jakožto naprosto přirozená aktivita tělo nezatěžuje klouby ani páteř.

O možnostech sportovního vyžití, které jsou pro tělo i ducha prospěšné nejen na podzim, si můžete přečíst více na stránkách fitpark.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *