Lázně Jupiter: Vaše tělo i duše zažijí nepopsatelné blaho

Lázně Jupiter: Vaše tělo i duše zažijí nepopsatelné blaho

Což si takhle dopřát pořádnou porci relaxace a zapracovat na své kráse? Obojího se vám dostane v pražských Lázních Jupiter, které nabízí široké spektrum procedur. Nechte se hýčkat zkušenými odborníky a moderními přístroji, díky kterým se budete cítit znamenitě. Není na co čekat, dejte svému tělu i duševní stránce vše, co si zaslouží! Nabídka služeb a procedur je vskutku široká a na své si přijde opravdu každý. Lázně Jupiter vítají návštěvníky se zdravotními problémy, jakožto i ty, kteří jen touží po lepší kondici. Nedílnou součástí portfolia jsou masáže, detoxikace, zábaly a koupele, kosmetické služby, ale také lifting či bezbolestná liposukce a jiné populární neinvazivní procedury. A to není zdaleka vše – nechybí ani vířivka, parní lázně a fitness centrum.

Vyřešte problémy s nadváhou

Trápí-li vás nadbytečné kilogramy, pravděpodobně se jich chcete efektivně a pokud možno bezbolestně zbavit. Neriskujte vážné zdravotní problémy a využijte neinvazivní liposukci. V Lázních Jupiter dostanete na výběr z pěti metod a vyberete si tu, kterou shledáte jako nejvíce vyhovující.

Vypořádejte se se stresem a nastartujte organismus

V rámci detoxikace organismu a odbourání stresu skvěle fungují lymfatické masáže. Populární procedura eliminuje bolesti hlavy, chronickou únavu a další znaky poruch lymfatického systému. Procedura je vhodná i pro zdravé osoby, které si chtějí udržet či zlepšit fyzickou kondici a psychické zdraví. Na závěr jsme si nechali zmínku o relaxačních masážích hammam. Jde o tradiční tureckou masáž spojenou s intenzivním pocitem úlevy a navození stavů blaženosti. Opět jde o jednu z metod, které podporují správnou funkci lymfatického systému a detoxikaci těla. A pozor, hammam má pozitivní účinky i v souvislosti s léčbou kožních nemocí. Co dodat závěrem? Ať už se rozhodnete pro některou ze samostatných procedur nebo výhodný balíček kombinující více služeb, určitě nebude litovat. Další informace najdete na laznejupiter.cz.

Publikováno: 15. 09. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: lázně jupiter