Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Jak zvýšit efektivitu akvizice nových klientů? Zaměřte se na ty, u kterých máte šanci uspět!

Plánování schůzek nepředstavuje nic složitého. Stačí zvednout sluchátko a zavolat na nespočet telefonních čísel – někdo se nakonec přeci jen nechá přemluvit a vyhradí si trochu volného času. Mnohem těžší je ale zajištění schůzky, která má reálnou šanci skončit tak, jak jste si představovali – akvizicí nového klienta. Zajímá vás, jak zvýšit efektivitu obchodních zástupců a výrazně snížit podíl setkání, které již od začátku nemají šanci na úspěch?

Ochodní zástupci umí mluvit, ale telefonní hovory nezvládají

Setkání s klientem, který již od začátku o nabídku nejeví zájem a ke schůzce svolil jen kvůli toho, že na něj byl vyvíjen tlak, je odsouzeno k neúspěchu. Je třeba si uvědomit, že i skvělí obchodní zástupci, který zvládají osobní jednání na jedničku, mohou mít problém s nalezením a následným oslovením vhodného kontaktu. Tyto činnosti snižují jejich produktivitu a tedy i množství nových partnerů a zákazníků.

A právě v tom vám může pomoct společnost UniCall – jedna z největších evropských společností, která nabízí komplexní služby včetně telemarketingu.

Vy definujete cílovou skupinu kontaktů a požadovaný objem schůzek a zkušení telemarketéři pro vaše obchodní zástupce vyhledají perspektivní klienty, kteří mají o vaše služby nebo produkty zájem. Pravděpodobnost takto sjednaných schůzek je mnohem vyšší než v případě setkání „naslepo“.

Obchodní zástupce není telemarkeťák

Je třeba si uvědomit, že obchodní zástupci nemají schopnosti telemarketérů a většina z nich během krátkého telefonického rozhovoru nedokáže jasně a úderně definovat poslání vaší společnosti a stejně tak odhadnout, jestli má případné setkání s volaným smysl. Outsourcing sjednávání schůzek po telefonu do B2B se v tomto případě mnohonásobně vyplatí.

Necháte-li telemarketingové pracovníky z profesionálního externího callcentra UniCall, aby vašim obchodním zástupcům připravili ideální „píseček“, dostanete se ke klíčovým klientům, ušetříte svým obchodním zástupcům spoustu promarněného času a snížíte firemní náklady. Chcete se dozvědět více? Další informace najdete na www.unicall.cz.