Jak zvýšit vaše šance v EuroJackpotu?

Jak zvýšit vaše šance v EuroJackpotu?

Letošní výhra rekordního jackpotu 2,466 miliardy korun, která putovala do kapsy českého hráče pobláznila i zbytek republiky, který se o hraní loterie dosud příliš nezajímal. Jak hrát EuroJackpot a vyhrát? Modelem pro vznik EuroJackpotu se stala služebně starší loterie EuroMillions. Organizátoři se inspirovali a chtěli vytvořit skupinu zemí, které by spojovala nová loterijní hra. Seskupením zdrojů a sázkařů z více států tak vznikl EuroJackpot, který nabízí enormně vysoké výhry. Minimální jackpot garantuje 274 milionů korun. To je částka, které nedosahují ani nejvyšší jackpoty některých loterií. Ptáte se jak vyhrát v Eurojackpotu? K pokoření jackpotu je potřeba trefit všech sedm čísel. Další úrovně výher nabízejí poměrně vysoké částky. Toto jsou kombinace se kterými uspějete a můžete se přihlásit o vaši výhru.
Úroveň výhry Výherní kombinace
1. 5 čísel + 2 euročísla
2. 5 čísel + 1 euročíslo
3. 5 čísel
4. 4 čísla + 2 euročíslo
5. 4 čísla + 1 euročíslo
6. 4 čísla
7. 3 čísla + 2 euročísla
8. 2 čísla + 2 euročísla
9. 3 čísla + 1 euročíslo
10. 3 čísla
11. 1 číslo + 2 euročísla
12. 2 čísla + 1 euročíslo

Jak zvýšit šance na výhru?

Existuje spousta zaručených postupů a rad, jak vyhrát peníze. Které z nich ale mohou být založeny na pravdě, a které jsou jen spekulace? Pravdou je, že každé číslo má při novém slosování stejnou šanci být vylosováno. Nejrůznějším teoriím o tom, že pokud bylo číslo vylosováno, v dalším tahu nepadne, není přikládána přílišná vážnost. Přesto existuje několik způsobů, jak sázet efektivněji. 1) Hrajte pomocí kombinované sázky Systémová sázka umožňuje hrát s více čísly, než obvykle. To znamená, že na jednom sloupci můžete zaškrtnout více než sedm čísel. Za systémovou sázku si připlatíte, ale vaše šance se tak několikanásobně zvyšují. Systémová sázka je mezi hráči velmi oblíbená. 2) Hrát v tzv. syndikátu Dalším způsobem, jak si pomoci k vítězství, je hrát v tzv. syndikátu hráčů loterie. To znamená, že seskupíte, nebo se přidáte k již stávající skupině hráčů. Výhodou je, že náklady na nákup tiketu jsou rozděleny mezi všechny členy syndikátu. V případě výhry jsou peníze rozděleny stejným způsobem. Z výzkumů vychází, že každým šestým výhercem loterie jsou hráči syndikátu. 3) Hrát s náhodnými čísly Nejefektivnějším způsobem, jak vybírat čísla pro vaši hru je náhodný tip. Je dokázáno, že pokud se sami snažíme vybírat čísla náhodně, nikdy to tak ve výsledku nebude. Náš mozek je ovlivněn spoustou skutečností a mnoha faktory, které ho nutí neustále pracovat. Pokud tedy chcete hrát s opravdu náhodnými čísly, nechte je vybrat počítač.

Pravidla EuroJackpot v kostce

  • EuroJackpot se losuje každý pátek kolem 21. hodiny ve finských Helsinkách.
  • Ze dvou osudí je dohromady vylosováno 7 čísel. Z jednoho se losuje 5 čísel v rozmezí od 1 do 50-ti, z druhého 2 čísla v rozmezí od 1 do 10-ti.
  • V rámci jednoho tiketu je možné vyplnit až šest plných sloupců. V jednom sloupci zaškrtáváte dohromady sedm čísel.

EuroJackpot online

Některé společnosti už začínají nabízet hraní loterie online. V rámci celkového progresu služeb na internetu můžeme říci, že bylo na čase. Online hraní je pohodlnější a nelimituje vás chozením do trafiky a skladováním klasických tiketů. Stále si ale ještě můžete vybírat mezi klasickou formou nákupu tiketu nebo hraním prostřednictvím vašeho počítače nebo mobilu. Foto zdroj: http://www.euro-jackpot.org/cz/images/EJ_prague.jpg

Publikováno: 31. 10. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam