Korálky a náramky Pandora

Korálky a náramky Pandora

Jakým originálním dárkem potěšit ženu? Klasik praví, že pěkným šperkem nikdy nic nepokazíte. Ale aby dotyčná osoba ozdobu neodložila do krabičky k desítkám podobných, budete muset vybírat velmi důkladně a zaměřit se na oku lahodící šperky, které si zamiluje téměř každý. Co talhle nějaký náramek s korálky? V posledních letech jsou trendy náramky, na které si lze postupně navlékat nejrůznější unikátní korálky. Kouzlo těchto šperků tkví v tom, že každý z korálků představuje jinou příležitost. Na poměrně dlouhou dobu tak budete mít ohledně dárků jasno.

Náramky značky Pandora

Pokud jste ještě o náramcích Pandora neslyšeli, vězte, že právě tuto značku miluji dívky i starší dámy na celém světě. Pro představu se můžete podívat na www.darky-prozeny.cz, kde najdete bohatou nabídku náramků a korálků za skvělé ceny. Náramky Pandora se vyrábí z různých materiálů a je jen na vás, zda zvolíte stříbro, zlato, nebo třeba kůži.

Jakou zvolit délku?

Velmi důležitým kritériem je délka náramků. Měli byste se řídit velikosti zápěstí ženy, které chcete náramek darovat. K obvodu přidejte cca 2 cm a samozřejmě zohledněte počet korálků. Obecně je vždy lepší delší náramek s tím, že si ho může dotyčná kdykoliv zkrátit. Prodloužení krátkého náramku logicky možné není.

Jak je to s korálky?

Náramky jsou připraveny k tomu, aby se na ně navlékaly korálky. Těch je k dostání velmi mnoho a prohlédnout si je můžete na https://www.darky-prozeny.cz/koralky-pro-pandora-naramky. Jedinečnost šperků Pandora tkví v tom, že každý náramek může být naprosto unikátní. Zatímco některé ženy preferují všechny korálky z jiného materiálu, jiné je s oblibou kombinují. Zlato, stříbro, sklo i korálky s krystaly Swarovski - výsledná podoba náramku není nikdy předem jistá! Mezi korálky se umísťují speciální klipy - stoppery. Ty slouží k tomu, aby byly korálky na jednom místě a necestovaly po náramku. A teď už se vydejte na nákup. Uvidíte, že s náramkem a korálky značky Pandora zaručeně zabodujete. Takový dárek je zkrátka sázkou na jistotu!

Publikováno: 15. 06. 2018

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: korálky pandora | náramky pandora