2 tipy pro geeky, milovníky nevšedního humoru a stylové módy

2 tipy pro geeky, milovníky nevšedního humoru a stylové módy

Říká se o vás, že jste geek tělem i duší? Případně milujete typicky geekovský humor, nebo si jen potrpíte na stylové módní kousky? Pak byste se měli vydat na virtuální nákupy ke známému prodejci vtipných triček geekshirts.cz, protože právě zařadil do nabídky zbrusu nové motivy. Představíme vám dva, které nás upoutaly ze všech nejvíc.

Tričko White Christmas

Není nad bílé Vánoce. Ale jak moc bílé by měly být? Se sněhem by se to nemělo přehánět, své o tom ví i Pablo. Kdože? No přece Escobar, který letos zastoupí Santu a jistě se postará o to, aby bylo na čem sjíždět svahy... Tričko White Christmas je jasnou volbou pro každého fanouška seriálu Narcos a stejně tak pro milovníky černého (nebo bílého?) humoru. Až si ho vezmete na firemní párty, stoprocentně zbouráte všechny ledy. Ale pozor: ostatní vás pravděpodobně budou zahrnovat dotazy, jestli s sebou máte nějaký sníh.

Tričko The Massacre Machine

To se jednou takhle sešli Freddy Kruger, Jason a pár dalších týpků a začal masakr. Naštěstí jen na tričku s příhodným názvem The Massacre Machine. Povedená grafika v kontrastních barvách je dalším kouskem do sbírky každého příznivce klasických hororů.

Když tričko, tak kvalitní

Pokud si potrpíte na kvalitní textil, máte ho mít. Všechna trička od geekshirts.cz jsou ze 100% bavlny s gramáží látky 185 g/m². Když o ně budete řádně pečovat, tzn. prát naruby na 30 °C a nežehlit potisk, vydrží vám dlouho jako nová.

Jednom jedno nestačí

Nabídka triček na geekshirts.cz je bohatá. A bohaté mohou být i vaše letošní Vánoce – udělejte si radost pěti tričky a dostanete dalších pět zdarma. Anebo naplníte šatník k prasknutí a objednáte si jich rovnou deset? Originálních motivů, které se vám jen tak neokoukají, je v e-shopu víc než dost. Stačí si vybrat a obratem je budete mít doma!

Publikováno: 28. 11. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam