Kam pro nový nebo ojetý automobil? Do jihlavského autocentra!

Kam pro nový nebo ojetý automobil? Do jihlavského autocentra!

Chystáte se na obměnu vozového parku? Vybírání automobilu je příjemná záležitost, ale jen za předpokladu, že se obrátíte na spolehlivého prodejce. Ať už máte v plánu pořízení ojetého nebo zbrusu nového vozu, spolehněte se na renomovanou firmu Auto Máca, která se zabývá prodejem vozů značek ŠKODA, Seat a Fiat. Prozradíme vám, proč se pro automobil vydat právě do jihlavského autocentra… Autocentrum Máca je na trhu již od roku 1992 a patří mezi nejvýznamnější autorizované dealery značek Škoda a Seat v regionu Vysočina. Od roku 2009 zajišťuje také prodej a servis osobních vozů Fiat. Pokud se v automobilech příliš nevyznáte, jistě oceníte kvalifikované poradenství ze strany zkušených prodejců. Doporučí vám vhodný model, motorizaci, výbavu a v neposlední řadě také výhodné financování. Samozřejmě můžete využít předváděcí jízdu a udělat si na dané vozidlo vlastní názor.

Prověřené ojeté vozy z programu Škoda Plus

Pokud je váš rozpočet omezený a nedovoluje vám pořízení nového auta, ani v takovém případě neodejdete z jihlavského autocentra pěšky. Prodejce nabízí starší ověřené vozy v perfektní kondici, a to v rámci programu Škoda Plus. Automobily nejsou starší než 18 měsíců a mají najeto maximálně 30 000 kilometrů. Vztahuje se na ně tovární záruka, výhodné pojištění a možnost roční kontroly zdarma. Pro zájemce je připraveno atraktivní financování.

Kvalitní autoservis a další služby

Auto Máca nefunguje pouze jako prodejce. Provozuje také autoservis, kde provádí záruční i pozáruční opravy automobilů Škoda, Fiat, Seat a mimo jiné i servis vozů Volkswagen. Kromě oprav zde můžete zavítat kvůli montáži doplňků a příslušenství nebo přestavbě vozu na LPG. Autocentrum Máca patří ke špičce ve svém regionu. Aktuální nabídku vozů a další informace najdete na www.automaca.cz.

Publikováno: 03. 04. 2016

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: ověřené vozy | prodej ověřených vozů