Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Kam v Ostravě a okolí s porouchaným autem? Autoservis Válek to jistí!

Bydlíte v Ostravě či jejím blízkém okolí? A máte problémy s autem? To je nám ale náhodička… Pokud si s technikou netykáte a navíc nedisponujete speciálním nářadím, zřejmě vám nezbude, než vyhledat odborníka. Najít autoservis, který se o vašeho plechového mazlíčka postará a poskytne mu péči se vším všudy, však není tak jednoduché. Nezapomeňte, že je řeč o spolehlivém autoservisu, ve kterém pracují zkušení mechanici a který vám nenaúčtuje horentní sumy. Takže ještě jednou – opravdu o žádném takovém nevíte? Nevadí, my ano!

Legendární rodinný sportovní tým

O závodním týmu Válek autosport jste již zřejmě slyšeli a to i v případě, že svět rychlých kol příliš nesledujete. Aby také ne, historie rodinného týmu sahá až do roku 1964, kdy ho založil Zdeněk Válek. Ten během své jezdecké kariéry dosáhl řady úspěchu na okruzích, v really i v závodech do vrchu. Doprovázela ho žena Amálie a jejich pokračovatelem se stal syn Petr, který je od roku 1991 hlavním jezdcem týmu. Za tým Válek autosport startovalo mnoho známých sportovců jako je rakouský olympionik v lyžování Hanss Knauss, neméně úspěšný jezdec Fia GT Luca Moro, ale také Jožo Ráž. Vraťme se však k tomu, co aktuálně zajímá vás – kvalitní autoservis.

Do ostravského autoservisu můžete přijet s jakýmkoliv vozidlem

Válek totiž provozuje známý autoservis Ostrava. Specializuje se na vozy značky BMW, ale provádí opravy vozů všech značek, včetně dodávkových vozidel. Disponuje plně vybavenými dílnami, které jsou připraveny na kompletní karosářské i mechanické práce. V servisu Válek bude perfektně postaráno i váš rodinný vůz, stejně jako firemní flotilu.

Mohli bychom to utnout, ale nabídka služeb, které rodinná firma poskytuje, je ještě širší. Můžete se na ni spolehnout i v případě, že máte v garáží historický skvost, který se chystáte restaurovat. Válek provádí renovace veteránů a jak může váš poklad na čtyřech kolech vypadat, se můžete přesvědčit v galerii na www.valek-group.com. A pokud si opravu rozmyslíte, nezapomeňte, že Válek provozuje i autobazar. Na příjmení Válek v motoristickém světě narazíte ve všech segmentech…