Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kancelář

Kancelářské potřeby – základ úspěšného byznysu

Fungující kancelář se neobejde nejen bez schopné sekretářky, ale především bez širokého arzenálu nejrůznějších kancelářských potřeb. Není nic horšího, než když v průběhu konzultace s důležitým klientem vypoví službu všechny propisky a v tiskárně pro změnu dojde papír. I tak zdánlivé drobnosti mohou ve vašich obchodních partnerech vyvolat pochybnosti. Kdo by chtěl spolupracovat s někým, kdo si není schopen zajistit ani obyčejný poznámkový blok?

Ale teď vážně. Bez kancelářských potřeb se skutečně neobejdeme a je vhodné na ně myslet s předstihem. Není příliš příjemné, když nám nezbývá, než zakomponovat do již tak dost nabitého programu také návštěvu papírnictví…

Naštěstí existují způsoby, jak svou kancelář vybavit tak, aniž bychom se museli zvednou ze židle. Stačí vyťukat adresu internetového obchodu dodavatele papíru, školních a kancelářských potřeb, společnost STEJKR. Objednávka je expedována do pěti dnů a v případě, že je zboží skladem, dokonce do 24 hodin. Při ceně nad 1 500,- Kč navíc nebudete muset hradit poštovné. Pojďme však společně prozkoumat sortiment.

V e-shopu stejkr.cz najdete ucelený sortiment kancelářských potřeb, široké spektrum papírů, ale také drogistické zboží a obalový materiál. Nechybí psací potřeby všeho druhu, děrovačky, připínáčky, spojovače či archivační boxy. Samozřejmostí je bohatý výběr příslušenství pro PC – od médií až po čistící prostředky, klávesnice a USB flash disky.

Ceny jsou příjemné a pokud se před nákupem registrujete, ušetříte dalších 5 %. Při odběru většího množství zboží jsou samozřejmě možné individuální slevy. A abychom nezapomněli, zboží lze fakturovat formou náhradního plnění. Rychleji a pohodlněji svou kancelář vybavíte jen těžko…