Kapesní vaporizéry: Žhavá novinka pro moderní kouření

Kapesní vaporizéry: Žhavá novinka pro moderní kouření

V současnosti už je klasické kouření dávno passé. Stále více lidí dává přednost elektronickým cigaretám. Absolutní novinka na trhu je kapesní vaporizér ,vylepšené zařízení pracující na principu elektronické cigarety. Má ale ještě širší možnosti použití než elektronická cigareta.

Odstraňte nepříjemnosti analogových cigaret

S pomocí vaporizéru si budete moci vychutnat život bez popela, kouře a zápachu, který dělá kouření klasických cigaret tak nepříjemným. Už nebudete obtěžovat okolí nepříjemnými jevy spojenými s kouřením, ale přitom si svoji cigaretu vychutnáte s maximální intenzitou.

Silný zážitek z každého potáhnutí

Jaké přednosti kapesní vaporizéry nabízí? Především ušetříte peníze v porovnání s klasickými cigaretami. Ukazuje se, že náklady na elektronické kouření tvoří zlomek ceny běžných analogových cigaret. Svojí koncepcí jde o 3v1 zařízení. Vaporizovat se totiž dá jak sypaný tabák a bylinky, tedy suché produkty, tak i e-liquid a vaporizační gel. Z toho jasně vyplývá, že tato technická vychytávka toho umí daleko více, než dobře známá elektronická cigareta. Nabídka nyní obsahuje dvě zařízení, a to OCB a Vapour2 PRO Series 7. Tyto dva typy vaporizérů se liší svojí velikostí, kapacitou baterie a možnostmi nastavení a samozřejmě také cenou. Každý si může vybrat typ. Který mu bude lépe vyhovovat.

Nejhustší kouř

Nejhustší kouř v segmentu elektronických cigaret zajistí vaporizéry, takže z potáhnutí budete mít velice silný zážitek. Můžete dokonce volit hned ze čtyř různých intenzit kouření, takže si užijí jak slabší kuřáci, tak i ti, kteří bez tabákové podpory nevydrží ani chvilku. Recenzenti, které tato technická vychytávka zaujala, kladně hodnotí především throat-hit, tedy pocit v krku při potáhnutí. Ten je podle nich mnohem lepší než u běžné elektronické cigarety.

Publikováno: 03. 10. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: vaporizéry