Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Internet

3 největší důvody, proč svatební web zjednodušuje organizaci svatby

Žijeme v digitální éře a stále více věcí přesouváme do virtuální sféry. Týká se to i sňatků. Ne, že by se novomanželé standardně oddávali přes webkameru (i když i to je v dnešní pandemické době možné), ale spoustu záležitostí vyřizují přes internet. Naprosto běžný je také svatební web. Uvažujete o něm, avšak máte pochybnosti, zda se vám do něj vyplatí investovat? Výčet hlavních výhod vás zřejmě přesvědčí.

Jak vypadá svatební web?

Pokud jste nikdy na žádný svatební web nezabrousili, vězte, že nejde o nic jiného než o stránky s informacemi ohledně plánované veselky. Na druhou stranu jde o velmi efektivní nástroj, který může významně usnadnit organizaci. Na tomto odkazu zjistíte, jak vypadá, a jak vytvořit svatební web snadno.

1. Pro lepší organizaci

Zorganizovat svatbu není snadné. Zejména v případě větší akce jde doslova o tvrdou práci, která se skládá z mnoha dílčích úkonů. Díky webu si udržíte perfektní přehled o všem důležitém. Jeho součástí může být systém pro odesílání pozvánek a samozřejmě seznam hostů, kteří účast potvrdili. A to je teprve začátek.

2. Všechny informace přehledně

Organizátoři svatby jsou obvykle bombardováni dotazy všeho druhu. Hosté se ptají i na zdánlivě jasné maličkosti, což je poněkud vyčerpávající. Když je odkážete na svatební web obsahující veškeré potřebné info, ušetříte spoustu času i nervů. Svatebčané se dozví termín, místo a další podrobnosti. Třeba to, že se mohou těšit na svatební župany nebo jiné originální dárky.

3. Ekonomické i ekologické řešení

Pro někoho, kdo chce rozeslat svatební oznámení desítkám, je těžké držet rozpočet nízko. Díky webu, jehož spuštění není finančně náročné (řeč je o platformách jako saywebpage.com, které umožňují vytvoření svatebního webu na předpřipravených šablonách), je snadné ušetřit. Tímto způsobem (elektronicky) se navíc snižuje celková uhlíková stopa.

A jistě by se našly i další důvody, proč si vytvořit svatební web. Třeba fakt, že jde o krásnou vzpomínku, která vám bude připomínat jeden z nejspeciálnějších dní vašeho života.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *