Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Vydejte se vstříc novým řidičským zážitkům s lepším vozem

Pořekadlo, podle kterého byl nejlepším přítelem člověka pes, už dávno neplatí. V dnešní době totiž zaujal post věrného kamaráda automobil, bez kterého by se většina z nás neobešla. Kromě toho, že nás bezpečně doveze do práce, na dovolenou nebo nákupního centra, nám poskytuje nevšední zážitky za volantem. Že se vás to netýká a raději se řízení vyhýbáte? V tom případě jste zřejmě nenatrefili na ten správný vůz. Pokud se za vaše auto stydíte a jediný nevšedním zážitkem jsou pro vás prapodivné zvuky a podivné chování vozu, pravděpodobně byste se ho měli zbavit a pořídit si něco reprezentativnějšího. Ceny vozů jsou rok od roku nižší a vypadá to, že český vozový park bude za čas konkurenceschopný těm zahraničním.

Co na tom, že nemáte dost peněz na nový vůz, autobazary jsou nabité k prasknutí a s trochou štěstí v nich narazíte na zachovalý kousek za dobrou cenu. A neznáme příhodnější místo, kde najdete všechny bazary pod jednou střechou, než server TipCars.com. Pokud se o automobily zajímáte, pravděpodobně jste na něj již v minulosti narazili. Aby také ne, jde o jeden z největších automobilových inzertních portálů a aktuálně se na něm nachází více než 50 000 inzerátů. Výběr je skutečně pestrý a zahrnuje nejen osobní a terénní vozidla, ale také užitné, nákladní a obytné vozy. Nechybí ani motorky, pracovní stroje a s trochou štěstí čas od času narazíte na pěkného veterána.

Vyhledávání vozidel je intuitivní a rychlé. U inzerátů najdete všechny podstatné informace o nabízeném vozidle a většinou i obsáhlou fotogalerii a recenze. Samozřejmostí je přímý kontakt na prodejce, kterého lze kontaktovat i prostřednictvím formuláře přímo na webu. V případě, že se vám nepodaří najít to správné vozidlo, můžete podat poptávku. Jakmile se požadované vozidlo objeví v nabídce, budete o něm okamžitě upozornění mailem. Inzertní portál TipCars.com využijete i v případě prodeje současného automobilu. Inzerovat smí nejen autobazary a autosalony, ale i soukromí prodejci.

Mezi užitečné služby patří takzvaná „garáž“, která slouží k porovnání několika vyhlídnutých vozidel. Součástí webu však není jen katalog vozů, ale také magazín, ve kterém se téměř každý den objeví nový článek s auto-moto tématikou. V magazínové části si můžete přečíst nejen o novinkách, ale i spoustu tipů, které vám pomohou s výběrem vozidla. Užitečné rady a zkušenosti najdete také v diskuzním fóru, kterého se můžete aktivně účastnit.

Shrnuto a podtrženo, nenajdete-li vůz, který hledáte, na TipCars.com, pravděpodobně ho nenajdete nikde… Mimochodem, TipCars pravidelně vychází i jako tištěný měsíčník a najdete v něm více než 1 500 inzerovaných vozidel.