Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Vydejte se vstříc novým řidičským zážitkům s lepším vozem

Pořekadlo, podle kterého byl nejlepším přítelem člověka pes, už dávno neplatí. V dnešní době totiž zaujal post věrného kamaráda automobil, bez kterého by se většina z nás neobešla. Kromě toho, že nás bezpečně doveze do práce, na dovolenou nebo nákupního centra, nám poskytuje nevšední zážitky za volantem. Že se vás to netýká a raději se řízení vyhýbáte? V tom případě jste zřejmě nenatrefili na ten správný vůz. Pokud se za vaše auto stydíte a jediný nevšedním zážitkem jsou pro vás prapodivné zvuky a podivné chování vozu, pravděpodobně byste se ho měli zbavit a pořídit si něco reprezentativnějšího. Ceny vozů jsou rok od roku nižší a vypadá to, že český vozový park bude za čas konkurenceschopný těm zahraničním.

Co na tom, že nemáte dost peněz na nový vůz, autobazary jsou nabité k prasknutí a s trochou štěstí v nich narazíte na zachovalý kousek za dobrou cenu. A neznáme příhodnější místo, kde najdete všechny bazary pod jednou střechou, než server TipCars.com. Pokud se o automobily zajímáte, pravděpodobně jste na něj již v minulosti narazili. Aby také ne, jde o jeden z největších automobilových inzertních portálů a aktuálně se na něm nachází více než 50 000 inzerátů. Výběr je skutečně pestrý a zahrnuje nejen osobní a terénní vozidla, ale také užitné, nákladní a obytné vozy. Nechybí ani motorky, pracovní stroje a s trochou štěstí čas od času narazíte na pěkného veterána.

Vyhledávání vozidel je intuitivní a rychlé. U inzerátů najdete všechny podstatné informace o nabízeném vozidle a většinou i obsáhlou fotogalerii a recenze. Samozřejmostí je přímý kontakt na prodejce, kterého lze kontaktovat i prostřednictvím formuláře přímo na webu. V případě, že se vám nepodaří najít to správné vozidlo, můžete podat poptávku. Jakmile se požadované vozidlo objeví v nabídce, budete o něm okamžitě upozornění mailem. Inzertní portál TipCars.com využijete i v případě prodeje současného automobilu. Inzerovat smí nejen autobazary a autosalony, ale i soukromí prodejci.

Mezi užitečné služby patří takzvaná „garáž“, která slouží k porovnání několika vyhlídnutých vozidel. Součástí webu však není jen katalog vozů, ale také magazín, ve kterém se téměř každý den objeví nový článek s auto-moto tématikou. V magazínové části si můžete přečíst nejen o novinkách, ale i spoustu tipů, které vám pomohou s výběrem vozidla. Užitečné rady a zkušenosti najdete také v diskuzním fóru, kterého se můžete aktivně účastnit.

Shrnuto a podtrženo, nenajdete-li vůz, který hledáte, na TipCars.com, pravděpodobně ho nenajdete nikde… Mimochodem, TipCars pravidelně vychází i jako tištěný měsíčník a najdete v něm více než 1 500 inzerovaných vozidel.