Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Neplaťte za pronájem kanceláře, když ji nepotřebujete

Přemýšlíte nad tím, jak optimalizovat své náklady a ušetřit množství finančních prostředků, které byste mohli investovat do samotného podnikání? Nepotřebujete-li ke své činnosti fyzickou kancelář, spojte příjemné s užitečným a využívejte výhody, které nabízí takzvané virtuální sídlo firmy. Model, který se těší obrovské popularitě v zejména v zahraničí, už dávno dorazil i k nám a tíhne k němu stále více podnikatelských subjektů.

Výhody virtuální kanceláře v kostce

Podstata virtuálního sídla tkví ve sdílení jedné kanceláře společně s několika dalšími subjekty. Firmy, které virtuální kancelář provozují, v ní zaměstnávají odborného administrativního pracovníka, který se stará o komunikaci s klienty a přeposílání korespondence na vámi zvolenou adresu. Dalším benefitem je i možnost zastupování před třetími osobami a úřady a fakt, že se kancelář nachází na lukrativních adresách. Sídlo firmy v Praze dodá vašemu podnikání potřebnou prestiž a zajistí mnohem vyšší zájem klientů. Naopak menšímu zájmu se budete těšit ze strany úřadů. Vzhledem k obrovskému množství subjektů, které jsou přihlášeny v hlavním městě, je pravděpodobnost kontroly mnohem nižší než kdekoliv jinde. V případě potřeby můžete navíc využít reprezentativní a dobře vybavenou zasedací síň.

Přesuňte svou firmu do Prahy a ušetřete

Cena za poskytnutí sídla je několikanásobně nižší než cena pronájmu fyzické kanceláře. Kromě toho se vyhnete nutnosti zaměstnat vlastního pracovníka a do firemního rozpočtu tak přispějete o to větší částkou. Zaujala-li vás možnost atraktivní adresy na Praze 1 nebo 3 či v Ostravě, informujte se o cenách a dalších výhodách na webu poskytnutísidla.cz.