Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Máte doma budoucího prvňáčka?

Prázdniny jsou sice v plném proudu, ale nikdy není dost brzy pro nákup školních potřeb pro vaše dítě. Máte-li doma prvňáčka, určitě mu budete chtít nástup do školy zpříjemnit a o to víc si dáte s výběrem pomůcek záležet. Prvňáčci se od předškoláků příliš neliší a stejně jako oni, si stále rádi hrají. Podle toho by taky měla vypadat aktovka, pouzdro či složka na sešity – vše veselé a hravé, ideálně s motivem, který pro vaše dítě něco znamená (oblíbení superhrdinové apod.). Vybrat penál a podobné maličkosti je snadné, mnohem těžší je výběr vhodné aktovky. Na ní se opravdu nevyplatí šetřit – úspora několika set korun se může podepsat na zdraví vašich ratolestí.

Dejte si na výběru školního batohu záležet

Pro většinu dětí je na jejich aktovce nejdůležitější to, jak vypadá. Mnoho rodičů zase volí dle nejnižší ceny. Měli byste si však uvědomit, že kvalitní školní aktovky jsou investicí do zdraví vašich dětí. Školní batoh by měl být nanejvýš ergonomický, tedy vyztužený v oblasti zad. I žáci prvních tříd nosí poměrně dost těžkých učebnic a navíc mají v tašce svačinu, lahev s nápojem a dalších milion věcí, které chtějí ukázat kamarádům. Batohy s vyztuženými zády zabrání deformaci páteře, která se projevuje v pozdějším věku. Ideální je vybrat takovou tašku, která má navíc mnoho přihrádek a kapes. Vaše dítě se v takovém batohu rychle zorientuje a nebude v něm neustále něco hledat.

Pro kvalitní školní potřeby nemusíte nikam chodit

víte,kam dřív skočit a nezbývá vám čas na to, abyste ho trávili brouzdáním po obchodech? Kvalitní školní potřeby, stejně jako školní batohy pro prvňáčky, můžete objednat i online. Internetový obchod detskyeshop.cz nabízí kompletní sortiment školních potřeb, batohů, ale také oblečení, DVD, hry a hračky pro děti od dvou do dvanácti let. Na své si přijdou i maminky, které mají doma menší (nebo naopak starší děti). Nízké ceny a kvalitní zboží jsou zárukou pohodového nákupu.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *