Kdo si hraje, nezlobí: Široká nabídka her a hraček pro všechny věkové skupiny dětí!

Kdo si hraje, nezlobí: Široká nabídka her a hraček pro všechny věkové skupiny dětí!

Děti tráví většinu svého volného času hrou. Na první pohled se může zdát, že je to jen skvělá zábava, ale ve skutečnosti se hrou také učí nové věci a rozvíjejí své myšlení i manuální dovednosti. Víte, které hračky jsou teď v kurzu? Podívejte se s námi na ty nejoblíbenější. Možná najdete skvělou inspiraci pro Ježíška.

Společenské hry zabaví celou rodinu

Zimní večery jsou dlouhé. Jak zabavit děti i celou rodinu? Vsaďte na dětské hry pro kluky i pro holky. Širokou nabídku různých společenských her nabízí značky Albi, Mindok nebo Dino. Vedle tradičních her, jako je třeba pexeso, existují i nové hry jako Dobble, Moje první Česko, Ubongo. Pro děti jsou atraktivní rovněž hry s licencí Krteček nebo Ledové království.

Hračky pro kreativní děti

Dětí se už delší dobu drží móda výroby slizu. Kupte jim „ingredience“ a užívejte si zábavu během tvoření. Stejně skvělé jsou papírové skládačky, origami, malování z písku. Dívky, možné budoucí švadleny, ocení dětské vyšívání či šití. A co děti nikdy nepřestane bavit? Přece magnetické tabulky! Nesmrtelná je stavebnice Merkur nebo Lego.

Máte doma budoucího vědce?

Pro školáky jsou skvělé experimentální hry, díky kterým se děti dozvědí, jak fungují jednoduché fyzikální zákony a chemické reakce. Objeví s nimi vlastnosti různých látek a také se během experimentování velice pobaví. Nové vědomosti děti nabudou díky Kouzelnému čtení od Albi.

Mnohem více!

Detskyeshop.cz nabízí ještě mnohem více. Veškeré hračky pro holky, jako jsou panenky a jejich příslušenství, česací hlavy, šperkovnice nebo kuchyňské potřeby. Kluci mají na výběr z mnoha různých aut, zbraní a robotů. Nejmenším dětem můžete koupit dřevěné hračky nebo odrážedla. Stejně tak zde najdete dárky pro teenagery.

Publikováno: 17. 11. 2019

Kategorie: Děti

Autor: Adam