Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Chcete, aby byl váš pes spokojený? Dopřejte mu chutné pamlsky!

Znáte to. Čas od času dostanete chuť na něco dobrého. Nedokážete se ovládnout a zamíříte rovnou do lednice nebo spíže s lahůdkami všeho druhu. Ten pocit, kdy do sebe dostanete něco delikátního, je k nezaplacení… A protože rád mlsá i váš čtyřnohý přítel, nezapomenete se s ním rozdělit. Jenomže to je obrovská chyba! Nedělejte ze svého psa odpadkový koš, který pojme vše, co mu hodíte a raději mu dopřejte zdraví pamlsky určené přímo pro psy. Prozradíme vám, které si váš psí kamarád zamiluje ze všech nejvíce.

Začneme u klasiky, kterou se zavděčíte snad každému psovi, bez výjimky. Kosti z buvolí kůže patří mezi nejoblíbenější pamlsky pro psy a prodávají se v různých variantách (např. s příchutí máty). Váš mazlíček do ní může kousat, olizovat a ve finále ji možná někde venku zahrabe. Ale jen proto, aby ji zanedlouho opět vyhrabal a smlsnul si na ní. Pro menší plemena jsou vhodné malé uzly z buvolí kůže.

Buvolí uzly

Chybu rozhodně neuděláte ani v případě pochoutek od výrobce Brit care. Za zmínku stojí slaninové tyčinky, kartáčkové kostičky a nejrůznější masové pochoutky. Spousta pamlsků má pozitivní vliv na dentální hygienu – spojíte tak příjemné s užitečným.

Brit Lets Bite

Špičkoví chovatelé doporučují také pamlsky a pochoutky značky Calibra Joy, které se chlubí recepturou sestavenou dle fyziologických nároků pro specifickou výživovou kategorii. Opět dostanete na výběr mezi kostičkami jako stvořenými pro dentální hygienu a širokým spektrem pochoutek z kuřecího, jehněčího či rybího masa.

Calibra Joy

Nezapomeňte svému psovi dávat pamlsky za odměnu nebo při zvláštních příležitostech. Nic se nemá přehánět a v případě pochoutek to platí dvojnásob. Doporučenou denní dávku najdete na obalech jednotlivých výrobků. Objednat si je můžete i z pohodlí domova na www.mujmazlik.cz. Specializovaný prodejce nabízí všechny výše zmíněné značky a spoustu dalších pochoutek za super ceny.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.