KetoDiet: Konečně zázračná dieta? Víme, jaké má skutečné recenze

KetoDiet: Konečně zázračná dieta? Víme, jaké má skutečné recenze

Pokud jsme měli potíže s nadváhou před koronavirovou pandemií, teď je to ještě mnohem horší. Už rok trávíme doma mnohem více času než obvykle, zanevřeli jsme na pohyb a o sportování nemůže být řeč. Ne, že bychom se hýbat nechtěli, jen nám to není umožněno shůry. Ale vraťme se k váze, která se dere směrem nahoru. Hledáte-li způsob, jak konečně zhubnout bez jojo efektu, a navíc příjemně, dříve či později narazíte na KetoDietu. V jakém duchu vyznívají recenze? Zkušenosti s ní mají i slavné osobnosti!

Na jakém principu KetoDiet funguje?

KetoDiet je speciální proteinová dieta postavená na konzumaci jídel a nápojů se sníženým obsahem cukrů a zvýšeným obsahem bílkovin. Změna jídelníčku vede k celkové transformaci metabolismu, který díky přijímaným potravinám rychleji spaluje uložené tuky. Vyvážený obsah proteinů však zajišťuje, že tělo nebude brát energii ze svalové hmoty. Tvůrci dietního programu, který je na českém trhu poměrně dlouho, slibují rychlé výsledky bez zbytečné nervozity z hladu. Dietní program je rozdělen do tří fází. V první se rychle hubne, ve druhé se hmotnost stabilizuje – a ve třetí dochází k návratu k racionálnímu jídelníčku. Čeho se určitě bát nemusíte, je počítání kalorií. Jí se pravidelně 5× denně a po celou dobu hubnutí jsou pro klienty k dispozici kvalifikovaní výživoví poradci.

Recenze KetoDiet jsou překvapivě dobré

Marketingové sliby jsou jedna věc, realita druhá. V případě „zaručených diet“ je člověk zvyklý na ledacos – respektive na to, že většina z nich zaručeně nefunguje. KetoDiet vybočuje z řady, což potvrzují recenza na ketodiet.cz. Skuteční zákazníci na ni pějí ódy a potvrzují perfektní výsledky. Mezi recenzemi tak narazíte na fráze jako „kila šla konečně dolů“, „jde to i po padesátce“ nebo „o 4 čísla menší“. Keto dieta navíc pomohla zhubnout také některým celebritám. Pochvalují si ji například herečka Tereza Brodská či zpěvačky Anna K. a Jitka Zelenková. Teď už víte, jak hubnou slavní - stejně jako ostatní smrtelníci. A co vy - jak si na tom momentálně stojíte? Koukněte na výpočet BMI a zjistěte, kolik kilogramů vám momentálně přebývá.

Publikováno: 20. 04. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam