Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Virtuální operátoři v síti T-mobile mají novou konkurenci! V čem je lepší?

Voláte výhodně, nebo jste doposud nepodlehli fenoménu levných tarifů, na které se nás operátoři snaží již nějaký ten pátek ulovit? Pokud vám žádná z nabídek „neseděla“ a nechcete platit vysoký měsíční paušál za neomezené volání, zkuste to s novým virtuálem, který působí v síti T-Mobile. Operátor Skvělý mobil se vytasil s atraktivní nabídkou, která se bude líbit i vám.

Jediný, ale zato opravdu levný tarif

Skvělý mobil se nesnaží zaujmout nepřehledným spektrem tarifů a naopak nabízí pouze jediný předplacený tarif. Nabijete si kredit, virtuální operátor si strhne měsíční poplatek ve výši 20 Kč (ve kterém je zahrnuto 10 minut volání nebo 10 sms do všech sítí) a začnete volat za:

  • 1,90 Kč / minutu do všech mobilních i pevných sítí
  • 1,20 Kč v sítí Skvělý mobil

SMS vás bude stát:

  • 1,50 Kč do ostatních mobilních sítí
  • 1 Kč do sítě Skvělý mobil

A co je nejlepší? Virtuální operátor Skvělý mobil účtuje volání po vteřinách, takže zaplatíte jen za to, co skutečně provoláte.

Tarif je vhodný i pro uživatele, kteří toho moc neprovolaní (např. pro starší generaci). Nabijete-li si kredit za 300 Kč, může vám vydržet i déle než rok. Nikdo vás nebude nutit k častému dobíjení, jak je tomu u ostatních operátorů.

11703-logo_sm_1300px

Výhodnému volání sekunduje levný mobilní internet

A jak je to s mobilními daty? Cena datových balíčků vás příjemně překvapí – zde si můžete prohlédnout aktuální ceník mobilního internetu.

Virtuální operátor Skvělý mobil působí teprve od 1.6. 2014, ale i za poměrně krátkou dobu se k němu přidalo spoustu spokojených zákazníků. Toužíte-li po levném volání, které není podmíněno vyšším měsíčním tarifem a častým dobíjením, bude vám nabídka nového virtuála vyhovovat. Všechny důležité informace najdete na www.skvelymobil.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *