Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Malý byznys taky byznys. 4 tipy, jak zvýšit výkon menší firmy

Rozjeli jste podnikání, o kterém bez nadsázky tvrdíte, že vás „sotva uživí“, ale na druhou stranu vidíte obrovský potenciál pro budoucí růst? Pokud si s rozvojem byznysu nevíte rady a hodilo by se vám několik praktických tipů, máte je mít.

​1) Přestaňte se vymlouvat

Jsou snad vaší brzdou peníze? Nedostatek invence? Pravděpodobně nic z toho. Největší brzdou totiž bývá hlava. Nevymlouvejte se na vnější faktory a zbavte se paralyzujícího strachu. Podnikání je jako rozbouřený oceán a má do poklidných přístavních vod pracovního poměru daleko. Zároveň jedinou cestou k ostrovu pokladů. Přestaňte proto s výmluvami a raději investujte energii do hledání efektivních řešení.

​2) Používejte moderní nástroje

Máte zmatek v zakázkách a nedaří se vám dohledat potřebné informace? Začněte používat CRM, které vaši agendu zpřehlední a přinese i další výhody – například v podobě účinného hromadného mailingu. Vhodně zvolená aplikace vám zároveň poslouží i jako software pro řízení projektů. Vyzkoušet můžete například oblíbenou českou platformu na bázi Outlooku – eWay-CRM. Plná verze systému je na 30 dní zdarma, poté lze bezplatně pokračovat s omezenými funkcemi nebo si připlatit za pokračování varianty Premium.

​3) Naslouchejte ostatním

Když o svém podnikání hovoříte s ostatními, vnímejte jejich reakce. Rodina, přátelé, kolegové – ti všichni mohou přinést cennou zpětnou vazbu, jež vám pomůže při zkvalitňování služeb. Zároveň se nebraňte kritice lidí, kteří již v byznysu něco dokázali. Obvykle moc dobře vědí, o čem mluví.

​4) V jednoduchosti je krása

Na počátku jste měli vizi. Pokud jste se od ní odklonili a zbytečně svůj původní nápad zkomplikovali, vraťte se na původní cestu. Soustřeďte se na prvotní podnikatelský záměr a dotáhněte ho do konce. Jednoduché věci obvykle skvěle fungují a v podnikání to platí dvojnásob.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *