Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Probuďte po zimě své hospodářství k životu. Pomůže vám Kamír!

Jaro je pro většinu z nás impulsem k tomu, abychom zanechali nicnedělání a pustili se do práce, která během zimních měsíců stagnovala. A nejinak tomu je i v zemědělství. Během zimních měsíců byly pastviny pokryty sněhem a zvířata si hověla ve stájích a chlívcích a ještě než je vypustíme ven, měli bychom zkontrolovat, zda fungují ohradníky, jestli jsou v pořádku napáječky a spoustu dalších drobností. Farma nemá daleko k výrobní lince. I na statku musí všechno fungovat jako na drátkách a i drobné nedostatky mohou výrazně snížit efektivitu práce. Pravděpodobně se tak nevyhneme různým opravám menšího i většího rázu a nákupu potřeb, které nadobro vypověděly službu. A právě od toho je tu pro nás společnost Kamír & CO, která se na služby související se zemědělstvím specializuje již od roku 1991.

Kamír – vše pro vaši farmu

Kamír je na trhu přes 20 let, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se z firmičky, která dovážela malou polní techniku z Rakouska, stala jedna z předních společností poskytující komplexní zemědělské služby a široké spektrum chovatelských potřeb. Od ostatních dodavatelů se liší tím, že potřeby pro zemědělce testuje na vlastní farmě a může tak garantovat, že prodává pouze prověřené zboží. Ať už jde o elektrické ohradníky od německého výrobce AKO, stříhací strojky LISTER, isolátory na hřebík CZ 150, krmiště, žlaby, naháňky, italské skladové tunely a haly, vždy můžete počítat s vysokou kvalitou. V sortimentu se nově objevilo také ruční nářadí a papírnické potřeby a neměli bychom zapomenout ani na ochranné pomůcky a potřeby pro chovatele koní. Kamír nabídku neustále rozšiřuje a letošním katalogu přibylo více než 100 novinek

Zemědělské potřeby je možno nakoupit na některé z mnoha poboček (kompletní přehled najdete na webu www.kamir.cz), nebo objednat z pohodlí domova v e-shopu. Samozřejmostí je perfektní zákaznický servis a odborné poradenství. Zkrátka a jednoduše to nejlepší pro vás a vaší farmu.