Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Probuďte po zimě své hospodářství k životu. Pomůže vám Kamír!

Jaro je pro většinu z nás impulsem k tomu, abychom zanechali nicnedělání a pustili se do práce, která během zimních měsíců stagnovala. A nejinak tomu je i v zemědělství. Během zimních měsíců byly pastviny pokryty sněhem a zvířata si hověla ve stájích a chlívcích a ještě než je vypustíme ven, měli bychom zkontrolovat, zda fungují ohradníky, jestli jsou v pořádku napáječky a spoustu dalších drobností. Farma nemá daleko k výrobní lince. I na statku musí všechno fungovat jako na drátkách a i drobné nedostatky mohou výrazně snížit efektivitu práce. Pravděpodobně se tak nevyhneme různým opravám menšího i většího rázu a nákupu potřeb, které nadobro vypověděly službu. A právě od toho je tu pro nás společnost Kamír & CO, která se na služby související se zemědělstvím specializuje již od roku 1991.

Kamír – vše pro vaši farmu

Kamír je na trhu přes 20 let, což je dostatečně dlouhá doba na to, aby se z firmičky, která dovážela malou polní techniku z Rakouska, stala jedna z předních společností poskytující komplexní zemědělské služby a široké spektrum chovatelských potřeb. Od ostatních dodavatelů se liší tím, že potřeby pro zemědělce testuje na vlastní farmě a může tak garantovat, že prodává pouze prověřené zboží. Ať už jde o elektrické ohradníky od německého výrobce AKO, stříhací strojky LISTER, isolátory na hřebík CZ 150, krmiště, žlaby, naháňky, italské skladové tunely a haly, vždy můžete počítat s vysokou kvalitou. V sortimentu se nově objevilo také ruční nářadí a papírnické potřeby a neměli bychom zapomenout ani na ochranné pomůcky a potřeby pro chovatele koní. Kamír nabídku neustále rozšiřuje a letošním katalogu přibylo více než 100 novinek

Zemědělské potřeby je možno nakoupit na některé z mnoha poboček (kompletní přehled najdete na webu www.kamir.cz), nebo objednat z pohodlí domova v e-shopu. Samozřejmostí je perfektní zákaznický servis a odborné poradenství. Zkrátka a jednoduše to nejlepší pro vás a vaší farmu.