Laboratorní a analytické váhy Sartalex

Laboratorní a analytické váhy Sartalex

Víte, co mají společné šílení vědátoři, jako je Dr. Frankenstain a alchymisté, kteří působili na dvoře Rudolfa II.? Jejich pokusy dopadly neúspěšně. Těžko říct, jak by to tenkrát, kdyby měli k dispozici lepší výbavičku. Dost možná by se jejich snaha (ať už jim šlo o to vytvořit umělého člověka, nebo „jen“ zlato) vyplatila. Máte-li podobný problém, zřejmě byste se měli zamyslet nad vybavením vaší tajné laboratoře a pořídit si hi-tech přístroje, které vám práci usnadní a pomohou vám ji dotáhnout k úspěšnému cíli. Mezi naprosté základy patří laboratorní váhy. Pokud jste doposud přísady do vašich lektvarů odměřovali „tak nějak od oka“, je na čase změnit přístup!

Sartalex zaručí perfektní výsledky

Ale teď vážně, bez kvalitního vybavení to v moderní laboratoři opravdu nejde, což lidé ze společnosti Sartalex velmi dobře vědí. Zabývají se totiž prodejem a servisem laboratorních a průmyslových vah, analyzátorů vlhkosti a dalšími příslušenstvím, bez kterého se rozhodně neobejdete. Ty nejcitlivější laboratorní váhy (ultramikrováhy) zvládnou rozlišení 0,0001 mg a mohou se pochlubit skleněným ochranným krytem proti průvanu, interní automatickou kalibrací v závislosti na teplotě okolí, programy na procentuální vážení, počítání kusů a dalšími vychytávkami, které vám usnadní práci.

Nadřízení si vás budou vážit

Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, stačí vyplnit poptávkový formulář na webu sartalex.cz a obratem se vám dostane technicko-poradenských služeb. Laboratorní a analytické váhy, jakožto i další přístroje, které společnost nabízí, jsou technologickou špičkou a konstruovány s ohledem na potřeby moderních laboratoří. Na své i však přijdou i zájemci o průmyslové váhy, které jsou nedílnou součástí sorimentu. Sartalex, to jsou opravdu velmi přesné přístroje!

Publikováno: 04. 07. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: analytické váhy | laboratorní váhy | průmyslové váhy | sartalex