Čistící technika Nilfisk: Špička v domácím i profesionálním segmentu

Čistící technika Nilfisk: Špička v domácím i profesionálním segmentu

Představte si, jak by vypadala vaše domácnost, kdybyste ji na několik týdnů přestali uklízet. A co teprve kancelářské prostory, ve kterých se pohybuje mnohem více lidí. Shodněme se na tom, že bez pravidelného úklidu by se v daném prostředí příliš dobře nepobývalo. Zároveň i na významu moderní čistící techniky, která proces čištění výrazně usnadňuje. Bez debat se vyplatí investovat do špičkových strojů, bez kterých by některé procesy nebyly možné. Kam tím míříme? K čističům, vysavačům a dalším strojům legendární značky Nilfisk. Hledáte-li spolehlivé pomocníky pro domácnost či firmu, právě jste je našli!

Dlouhá historie, neustálé inovace a důraz na kvalitu

Historie dánské společnosti Nilfisk-Advance se začala psát již v roce 1906, kdy ji založil P.A. Fisker. Představil inovativní tichý vysavač pro domácnost, který se stal hitem. Následovaly další profesionální úklidové stroje a současné portfolio čítá vysokotlaké čističe WAP, podlahové mycí a leštící stroje, zametací stroje, komunální stroje, parní čističe a čističe oken, samoobslužné myčky automobilů a další produkty ze segmentu čistící techniky.
Pro domácnost je jako stvořená tlaková myčka pro studenovodní použití i použití s ohřevem. Zařízení disponuje celokovovým čerpadlem, vynikajícím motorem a širokým spektrem příslušenství.
Čistící technika značky Nilfisk snoubí nejnovější technologie, ergonomii, úsporný provoz a vysoký výkon. Při výrobě jsou striktně dodržovány kvalitativní technologické postupy a jsou využívány jen hodnotné materiály.Neméně atraktivní je i poměr kvality a ceny – stroje jsou na vyšší úrovni než konkurence ve stejné cenové relaci.

Kde seženete stroje Nilfisk v České republice?

U nás seženete čistící techniku Nilfisk u společnosti MERKURIA ARTES, která se od roku 1991 zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a servisem. Autorizovaný zástupce společnosti Nilfisk ALTO zajišťuje také zapůjčování strojů a ekologickou likvidaci. Aktuální nabídku najdete na www.nilfiskcentrum.cz.

Publikováno: 26. 10. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: čistící technika nilfisk