Chytrá půjčka bez otravného papírování? Víme, kde ji hledat!

Chytrá půjčka bez otravného papírování? Víme, kde ji hledat!

Potřebujete peníze a to nejlépe ihned a bez zdlouhavého papírování? V tom případě budete muset zabrousit do nebankovního sektoru, který je rychlými půjčkami doslova nabitý. Vyhněte se však neznámým soukromým investorům, jejichž nabídky hraničí s lichvou a vsaďte na prověřené společnosti, které nabízí skutečně přehledné a transparentní půjčky. Jednou z nich je i SMART půjčka.

Dostupná půjčka téměř pro každého

Smart půjčka je ideálním úvěrem pro klienty, kteří se chtějí vyhnout vyřizování v bance a přesto se spokojí pouze s výhodnými podmínkami. Dalším benefitem je fakt, že ji lze sjednat z pohodlí domova a ušetřit tak spoustu času, který bychom byli nuceni strávit někde na pobočce. Smart půjčka online se pohybuje od 5 000 do 50 000 Kč a může o ni zažádat téměř kdokoliv. Jedinou podmínkou je plnoletost a pravidelný příjem. Mezi klienty je i mnoho žen na mateřské či rodičovské dovolené a důchodců. Dlužnou částku lze splatit v rozmezí 8 až 13 měsíců, při čem pro klienty, kteří splátkový kalendář dodržují, existuje i možnost refinancování.

Vše vyřídíte z domova

Rychlá půjčka od SMART Capital a.s. vám neukradne více než pár minut času. Lze o ni zažádat prostřednictvím online formuláře nebo telefonicky a v obou případech se vám do dvou dnů ozve obchodní zástupce, který s vámi vyřeší všechny formality a zodpoví případné dotazy. V případě schválení vám donese hotovost až domů. Na půjčku dosáhnou i žadatelé, kteří se v minulosti dostali do registru dlužníků. Ti, kteří nejsou dostatečně bonitní, mohou o úvěr zažádat se spoludlužníkem. Modelový příklad: půjčka online ve výši 10 000 Kč a splatností 13 měsíců vás vyjde na 17 927 Kč. Úroky přitom činí na 65,6 % a RPSN 199,71 %. Měsíčně budete splácet 1 379 Kč.

Publikováno: 26. 03. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: rychlá půjčka | smart capital | smart půjčka | smart půjčka online