Líné podzimní odpoledne v duchu perfektních logických hříček

Líné podzimní odpoledne v duchu perfektních logických hříček

Podzim přímo vybízí k tomu, abychom trávili většinu volného času zalezlí v pohodlí domova. Pokud se vám však do bytu vkradla nuda a nevíte, jak s ní zatočit, nezbude vám, než si najít pořádnou zábavu. Nechcete-li ztrácet čas na Facebooku a sledováním pochybných reality show, vsaďte na flashové hry. Proč právě na ně? Jsou zdarma, nemusíte je instalovat a navíc jsou velmi propracované – chytí vás a už nepustí. Vybrali jsme pro vás to nejlepší ze světa logických hříček a věříme, že vás donutí zapojit všechny mozkové závity!

Máte rádi klasiku?

Tetris a mahjong jsou legendy. Hráči se u nich královsky baví a vznikl bezpočet variací, ze kterých si jistě vyberte i vy. Princip je jednoduchý – podstatou tetrisu je skládání různých tvarů tak, aby vytvořily souvislou řadu. V mahjongu hledáte dva páry stejných kamenů ve stejné úrovni (kameny jsou naskládány na sebe a tvoří několik úrovní). Vyhrajete v momentě, kdy se vám podaří vysbírat všechny. Pokud si na klasiku nepotrpíte a hledáte kreativnější gamesky, zahrajte si některou z následujících hříček.

Snail Bob

Šnek Bob není obyčejný šnek. Svůj domeček si sice nosí neustále s sebou, ale má ještě jeden další. Tedy měl, než mu ho robil buldozer a vašim úkolem je poskytnout Bobovi ochranou ruku a provést ho nástrahami staveniště. Podaří se vám ho bezpečně převést až k novému domečku? Nebudete to mít jednoduché a čeká na vás spousta úrovní prošpikovaných spoustou pastí. Ale vy to zvládnete, nebo ne? Snail Bob

Monkey Go Happy

Opičky jsou veselá stvoření, ale tahle rodinka z neznámého důvodu ustavičně pláče. Naštěstí jste tu vy a vašim úkolem je nešťastníky rozveselit. Opět na vás čeká mnoho úrovní, které se odehrávají v rozličných prostředích a k vykouzlení opičího úsměvu budete muset využívat vše, co vám padne pod ruku. Stihnete to v časovém limitu, případně na co nejmenší počet kliknutí? Odměnou vám bude spokojená opičí rodinka. Monkey Go Happy

Home Sheep Home

To nejlepší patří na konec. Tedy ne, že by předchozí logické hry nestály za to, ale Home Sheep Home nás učarovala nevšedním námětem i atmosférou. Úkol je prostý – dostat tři zatoulané ovečky domů. I v této hříčce na vás čekají nástrahy, na které vyzrajete jen za předpokladu, že využijete speciálních vlastností jednotlivých oveček. Shaun je mrštný jako gazela, Shirley má sílu jako tank a Tummy? Ani bez jehňátka se v mnoha momentech neobejdete. Home Sheep Home vás dostane zdařilou ručně kreslenou grafikou a hudebním podkladem. Home Sheep Home Tak na co ještě čekáte? Jděte je vyzkoušet!

Publikováno: 08. 10. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: home sheep home | logické hry | monkey go happy | snail bob