Londýn jako na dlani

Londýn jako na dlani

Přestalo vás bavit posedávání u televize a raději byste navštívili další ze zajímavých míst, kterými se to kolem nás jenom hemží? Díky zanedbatelným cenám letenek a možnosti levného ubytování můžete naskočit do letadla třeba hned zítra a vydat tam, kam vás to nejvíce táhne. Patříte-li mezi milovníky historické architektury, odpoledního pití čaje a zajímá vás, kde svého času řádil Jack Rozparovač, bude vaší cílovou destinací Londýn. Ne nadarmo se říká, že kdo nebyl v Londýně, jakoby nebyl a vy určitě nechcete patřit k těm, kteří perlu Velké Británie neviděli. Pohodlně se usaďte, podíváme se spolu na nejdůležitější památky, které rozhodně stojí za vidění!

Londýnské památky jako na dlani

Londýn je pamětihodnostmi doslova nabitý a vám tak nezbude, než mí svůj fotoaparát vždy po ruce. Mezi nejznámější londýnské památky patří nejen most Tower Bridge, ale také Windsor Castle či palác Hampton. Neméně zajímavá je i Národní Londýnská galerie, ve které si přijdou na své milovníci krásy a umění. Chcete-li si o památkách přečíst doplňující informace, které vám pomohou v rozhodování, koukněte na londyn.jakonadlani.cz. Přehledný portál plní funkci praktického turistického průvodce a dozvíte se díky němu mnoho užitečných věcí, které vám pobyt v Londýně ještě více zpříjemní.

Neutrácejte, když nemusíte

Nebudeme si nic nalhávat, Londýn není o nic levnější, než kterékoliv jiné hlavní město a návštěva se tak může pěkně prodražit. Budete-li však chytří a pořídíte si některou z turistických karet, můžete ušetřit čas i peníze. Londýnská turistická karta London Pass vám umožní shlédnout památky zadarmo a bez zbytečného čekání ve frontě. Ušetřit můžete i a dopravu MHD a to díky London Travelcard. Díky značným slevám si mohou výlet do Londýna dovolit i studenti, kteří většinou nemají peněz nazbyt. A jak jste na tom vy, už máte sbaleno?