Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Londýn jako na dlani

Přestalo vás bavit posedávání u televize a raději byste navštívili další ze zajímavých míst, kterými se to kolem nás jenom hemží? Díky zanedbatelným cenám letenek a možnosti levného ubytování můžete naskočit do letadla třeba hned zítra a vydat tam, kam vás to nejvíce táhne. Patříte-li mezi milovníky historické architektury, odpoledního pití čaje a zajímá vás, kde svého času řádil Jack Rozparovač, bude vaší cílovou destinací Londýn. Ne nadarmo se říká, že kdo nebyl v Londýně, jakoby nebyl a vy určitě nechcete patřit k těm, kteří perlu Velké Británie neviděli. Pohodlně se usaďte, podíváme se spolu na nejdůležitější památky, které rozhodně stojí za vidění!

Londýnské památky jako na dlani

Londýn je pamětihodnostmi doslova nabitý a vám tak nezbude, než mí svůj fotoaparát vždy po ruce. Mezi nejznámější londýnské památky patří nejen most Tower Bridge, ale také Windsor Castle či palác Hampton. Neméně zajímavá je i Národní Londýnská galerie, ve které si přijdou na své milovníci krásy a umění. Chcete-li si o památkách přečíst doplňující informace, které vám pomohou v rozhodování, koukněte na londyn.jakonadlani.cz. Přehledný portál plní funkci praktického turistického průvodce a dozvíte se díky němu mnoho užitečných věcí, které vám pobyt v Londýně ještě více zpříjemní.

Neutrácejte, když nemusíte

Nebudeme si nic nalhávat, Londýn není o nic levnější, než kterékoliv jiné hlavní město a návštěva se tak může pěkně prodražit. Budete-li však chytří a pořídíte si některou z turistických karet, můžete ušetřit čas i peníze. Londýnská turistická karta London Pass vám umožní shlédnout památky zadarmo a bez zbytečného čekání ve frontě. Ušetřit můžete i a dopravu MHD a to díky London Travelcard. Díky značným slevám si mohou výlet do Londýna dovolit i studenti, kteří většinou nemají peněz nazbyt. A jak jste na tom vy, už máte sbaleno?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *