Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

S ACEMA Credit jsou začátky podnikání mnohem jednodušší

Začátky nebývají jednoduché a v případě podnikání to platí dvojnásob. Nestačí jen revoluční nápad – mezi nejdůležitější předpoklady úspěchu patří především dostatečný kapitál. Takový, který dovolí rozjezd podnikatelského záměru na sto procent. Nabízí se však otázka:“Kde má začínající podnikatel sehnat adekvátní částku, když se k němu banky staví zády?“ Bez propracovaného podnikatelského plánu, daňového přiznání a dalších nezbytných dokumentů to v bankovní sféře nejde a právě proto je více než zajímavá nabídka silné kapitálové společnosti ACEMA Credit, která nově nabízí také dostupné podnikatelské úvěry. V čem jsou tyto produkty tak zajímavé a proč by mohly pomoci zrovna vám?

Čerpej ihned a zaplať až za rok

ACEMA Credit, člen finanční skupiny DS group, se rozhodl zařadit do nabídky nový podnikatelský úvěr – úvěr „Zaplať za rok“. Mezi nezajímavější atributy patří velmi nízký úrok ve výši 7,99%, možnost čerpání úvěru ve výši 300 tis. až 30 mil. korun a odklad složení jistiny o celý rok
(po dobu jednoho roku platíte pouze úroky) s možností prodloužení. Samozřejmostí je rychlý schvalovací proces, při čemž se nemusíte stát členem družstva ani zakládat účty. Jediným požadavkem ze strany věřitele je výpis z obchodního rejstříku a bankovního účtu. Předběžné schválení úvěru netrvá déle, než pár minut a peníze můžete čerpat ihned v plném rozsahu.

Podnikatelské úvěry od ACEMA Credit nachází využití nejen u rozjezdu nového podnikání, ale také u investičních a developerských projektech, provozního financování, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, stejně jako u jakýchkoliv osobních potřeb. Úvěr je zajištěn nemovitostí ve vlastnictví společnosti

Informace o dalších úvěrových produktech (oblíbené půjčky bez prověřování registrů a příjmů) najdete na webových stránkách společnosti ACEMA Credit acema.cz. Podnikatelským úvěrům se věnuje web nastartujpodnikani.cz.