Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Podnikání

S ACEMA Credit jsou začátky podnikání mnohem jednodušší

Začátky nebývají jednoduché a v případě podnikání to platí dvojnásob. Nestačí jen revoluční nápad – mezi nejdůležitější předpoklady úspěchu patří především dostatečný kapitál. Takový, který dovolí rozjezd podnikatelského záměru na sto procent. Nabízí se však otázka:“Kde má začínající podnikatel sehnat adekvátní částku, když se k němu banky staví zády?“ Bez propracovaného podnikatelského plánu, daňového přiznání a dalších nezbytných dokumentů to v bankovní sféře nejde a právě proto je více než zajímavá nabídka silné kapitálové společnosti ACEMA Credit, která nově nabízí také dostupné podnikatelské úvěry. V čem jsou tyto produkty tak zajímavé a proč by mohly pomoci zrovna vám?

Čerpej ihned a zaplať až za rok

ACEMA Credit, člen finanční skupiny DS group, se rozhodl zařadit do nabídky nový podnikatelský úvěr – úvěr „Zaplať za rok“. Mezi nezajímavější atributy patří velmi nízký úrok ve výši 7,99%, možnost čerpání úvěru ve výši 300 tis. až 30 mil. korun a odklad složení jistiny o celý rok
(po dobu jednoho roku platíte pouze úroky) s možností prodloužení. Samozřejmostí je rychlý schvalovací proces, při čemž se nemusíte stát členem družstva ani zakládat účty. Jediným požadavkem ze strany věřitele je výpis z obchodního rejstříku a bankovního účtu. Předběžné schválení úvěru netrvá déle, než pár minut a peníze můžete čerpat ihned v plném rozsahu.

Podnikatelské úvěry od ACEMA Credit nachází využití nejen u rozjezdu nového podnikání, ale také u investičních a developerských projektech, provozního financování, výstavby či rekonstrukce nemovitosti, stejně jako u jakýchkoliv osobních potřeb. Úvěr je zajištěn nemovitostí ve vlastnictví společnosti

Informace o dalších úvěrových produktech (oblíbené půjčky bez prověřování registrů a příjmů) najdete na webových stránkách společnosti ACEMA Credit acema.cz. Podnikatelským úvěrům se věnuje web nastartujpodnikani.cz.