Pleťový krém s kolagenem - revoluce v boji proti stárnutí pleti

Pleťový krém s kolagenem - revoluce v boji proti stárnutí pleti

Boj proti stárnutí pleti, to je věčné téma, kterým se zabývá téměř každá žena. Na stav pleti má vliv celá řada vnitřních a vnějších faktorů. Kouření, nesprávné stravovací návyky, stres, geny – tyto a mnoho dalších aspektů mají na vzhledu lví podíl. Boj proti stárnutí sice není možné vyhrát, ale přinejmenším lze proces výrazně zpomalit. Jak? Změnou životního stylu a  používáním kvalitní pleťové kosmetiky. Doslova revoluční jsou produkty renomované švýcarské společnosti WellU, které patří k nejúčinnějším svého druhu. Zajímají vás podrobnosti?

Krásná pleť i bez skalpelu

Jak docílit mladistvého vzhledu bez nutnosti plastické operace? WellU má řešení, které nabízí pod značkou Larens. Přibližně od 27. roku života pokožka rychle ztrácí přirozené zásoby kolagenu a právě to je příčinou viditelných změn pleti. Pokožka ztrácí pružnost, ochabuje a tvoří se vrásky. Tip: denní krém Larens vaši pokožku ochrání během celého dne. Snadno se vstřebává a můžete na něj rychle nanést make-up! denní krém larens

Kolagen má na vzhled pleti neuvěřitelné účinky

Pleťové krémy Larens obsahují bioaktivní a transdermální kolagen, který je jedním z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Ženy, které již krémy Larens používají, o nich často hovoří jako o „elixíru mládí“. Bioaktivní a transdermální kolagen je chráněn patentem a proto ho v kosmetice ostatních značek nenajdete. Rozdíl oproti ostatním přípravkům spočívá v tom, že primárně neodstraňuje následky stárnutí, ale funguje jako prevence. Pleťový krém s obsahem kolagenu hydratuje pokožku do hloubky a zpevňuje ji. Vyhlazují vrásky, zabraňují tvorbě nových vrásek a zpomalují stárnutí pokožky tím, že povzbuzují tvorbu přirozeného kolagenu. V neposlední řadě podporují hojení ran a urychlují regeneraci pokožky.

Stáří zpomalí také biologicky aktivní peptidy

Produkty WellU obsahují i další unikátní složky – biologicky aktivní peptidy. Také peptidy redukují vzniklé vrásky a zabraňují tvorbě nových. Svou strukturou se podobají bílkovinám a po vniknutí do kůže napodobují své rodičovské molekuly. Dle odborníků pokožka nedokáže vstřebat dostatečné množství účinných látek a proto švýcarský výrobce využívá speciální nanotechnologii. Částice jsou tak malé, že snadno proniknout vrchní vrstvou pokožky do škáry. Tip: Kosmetické přípravky WellU najdete např. ve specializovaném e-shopu na www.zdravapokozka.com. V nabídce nechybí ani populární bylinná kosmetika německé firmy Hildegard Braukmann. S výběrem konkrétního produktu vám prodejce rád poradí.

Publikováno: 04. 10. 2014

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: bioaktivní kolagen | larens diskuze | larens kolagen | larens peptidy