Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Kosmetika a vůně

Pleťový krém s kolagenem – revoluce v boji proti stárnutí pleti

Boj proti stárnutí pleti, to je věčné téma, kterým se zabývá téměř každá žena. Na stav pleti má vliv celá řada vnitřních a vnějších faktorů. Kouření, nesprávné stravovací návyky, stres, geny – tyto a mnoho dalších aspektů mají na vzhledu lví podíl. Boj proti stárnutí sice není možné vyhrát, ale přinejmenším lze proces výrazně zpomalit. Jak? Změnou životního stylu a  používáním kvalitní pleťové kosmetiky. Doslova revoluční jsou produkty renomované švýcarské společnosti WellU, které patří k nejúčinnějším svého druhu. Zajímají vás podrobnosti?

Krásná pleť i bez skalpelu

Jak docílit mladistvého vzhledu bez nutnosti plastické operace? WellU má řešení, které nabízí pod značkou Larens. Přibližně od 27. roku života pokožka rychle ztrácí přirozené zásoby kolagenu a právě to je příčinou viditelných změn pleti. Pokožka ztrácí pružnost, ochabuje a tvoří se vrásky.

Tip: denní krém Larens vaši pokožku ochrání během celého dne. Snadno se vstřebává a můžete na něj rychle nanést make-up!

denní krém larens

Kolagen má na vzhled pleti neuvěřitelné účinky

Pleťové krémy Larens obsahují bioaktivní a transdermální kolagen, který je jedním z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Ženy, které již krémy Larens používají, o nich často hovoří jako o „elixíru mládí“. Bioaktivní a transdermální kolagen je chráněn patentem a proto ho v kosmetice ostatních značek nenajdete. Rozdíl oproti ostatním přípravkům spočívá v tom, že primárně neodstraňuje následky stárnutí, ale funguje jako prevence.

Pleťový krém s obsahem kolagenu hydratuje pokožku do hloubky a zpevňuje ji. Vyhlazují vrásky, zabraňují tvorbě nových vrásek a zpomalují stárnutí pokožky tím, že povzbuzují tvorbu přirozeného kolagenu. V neposlední řadě podporují hojení ran a urychlují regeneraci pokožky.

Stáří zpomalí také biologicky aktivní peptidy

Produkty WellU obsahují i další unikátní složky – biologicky aktivní peptidy. Také peptidy redukují vzniklé vrásky a zabraňují tvorbě nových. Svou strukturou se podobají bílkovinám a po vniknutí do kůže napodobují své rodičovské molekuly. Dle odborníků pokožka nedokáže vstřebat dostatečné množství účinných látek a proto švýcarský výrobce využívá speciální nanotechnologii. Částice jsou tak malé, že snadno proniknout vrchní vrstvou pokožky do škáry.

Tip: Kosmetické přípravky WellU najdete např. ve specializovaném e-shopu na www.zdravapokozka.com. V nabídce nechybí ani populární bylinná kosmetika německé firmy Hildegard Braukmann. S výběrem konkrétního produktu vám prodejce rád poradí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *