LQZ – obchodovat se dá i bez peněz

LQZ – obchodovat se dá i bez peněz

Jak by se vám líbilo obchodování, ve kterém byste se nesetkali s dlužníky, ušetřili spoustu času a měli záruku zvýšení obratu? Podnikání s přístupem k výhodným úvěrům a to i v případě, že se k vám banka obrátila zády? Všechny tyto podmínky splňuje barterový a informační systém LQZ. Může do něj vstoupit jakákoliv firma bez ohledu na velikost a obrat. Nejde ani o odvětví, ve kterém se podnik pohybuje. Ať už se zabýváte výrobou, obchodem, nebo působíte v oblasti služeb, vždy se jedná o velmi efektivní řešení.

Historie, výhody a nevýhody barteru

Barterový obchod rozhodně není výdobytkem novodobého marketingu. Jeho historie sahá už do prvních společenství, kde nepouživali měnový systém. Další boom barteru nastal v koloniální éře a samozřejmě i v současnosti, kdy moderní technologie dávají barteru zcela nový rozměr.

Mezi hlavní výhody patří možnost nakupování bez cash flow, vyskladnění skladů, otevření nových trhů, odbyt dalších výrobků, citelné ušetření nákladů či směna nepotřebného zboží. A neměli bychom zapomenout ani na prevenci druhotné platební neschopnosti, se kterou se setkal téměř každý.

Nevýhody barteru se pojí spíše s neznalostí možností a účtování barterů, případně s nalezením vhodného obchodního partnera. To však řeší právě LQZ.

Připojte se k systému LQZ

Účastníkem se může stát prakticky kdokoliv. Stačí uzavřít smlouvu o vstupu do systému a dojde k okamžitému registrování účastníka do databáze. Současně jsou registrovány i nabídky a poptávky. Všichni účastníci pak dostávají informace o vhodných obchodních příležitostech, které pro ně vyhledal informační systém JOKR. Za členství v systému se platí roční účastnický poplatek, který je však pouze malou daní za značné množství možností, které se před ním díky registraci otevřou.

Publikováno: 12. 10. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: barter | barterový obchod | lqz