Popularita repasovaných autodílů stoupá. Můžete díky nim ušetřit i vy!

Popularita repasovaných autodílů stoupá. Můžete díky nim ušetřit i vy!

Co si počít, když auto vypoví službu? Nezbývá, než vyrazit do nejbližšího autoservisu a nechat zkušené mechaniky, aby plechového miláčka dali do pořádku. Jenomže co když je porucha natolik rozsáhlá, že bude třeba vyměnit celou řadu drahých dílů? Ještě předtím, než odsouhlasíte výměnu za nové originální díly, zvažte alternativu v podobě repasovaných dílů. O co jde a proč je o specifickou kategorii použitých komponentů rok od roku větší zájem?

Nákupem repasovaných dílů můžete ušetřit spoustu peněz

Proč zbytečně utrácet, když můžete ušetřit nákupem repasovaných dílů? Seženete je z pohodlí domova přes internet. Prodává je množství specializovaných prodejců a seženete vše od aktivátoru turba, až po startéry. Ale co si pod repasovanými díly představit a proč investovat právě do nich?

Co jsou to repasované díly?

Repasované díly jsou sice použité, ale před prodejem prochází důkladnou kontrolou. Jsou rozebrány, vyčištěny a veškeré opotřebované, poškozené nebo nefunkční komponenty nahrazeny zbrusu novými součástkami. Výsledek stojí za to – repasované díly jsou 100% funkční, kvalitní a především výrazně levnější než originální autodíly. Na repasované součástky jste možná narazili i v souvislosti s výměnou komponentů ve vašem PC a na vlastní kůži poznali, že jde o opravdu výhodný nákup. Tip: Potřebujete levné, ale přesto kvalitní pneumatiky pro bezpečnou a komfortní jízdu? Vsaďte na českou značku Matador, jejíž historie sahá až do roku 1905.

Neriskujte a nakupujte u spolehlivého prodejce

Samozřejmě platí, že životnost repasovaných dílů závisí na kvalitě vyměněných součástek. Proto se po nich poohlédněte u renomovaného prodejce, například na www.repasparts.sk. Specializovaný e-shop nabízí repasované autodíly pro vozy všech značek a seženete u něj alternátory, sady ozubených řemenů, převodovky a další komponenty, které byste mohli při opravě svého vozu potřebovat. Slovenský prodejce zasílá díly v rámci do všech států v EU a vy je budete mít doma od 2 do 3 dnů.

Publikováno: 12. 12. 2014

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: repasované autodíly