Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Zařizujete kadeřnictví? Víme, kde seženete kompletní sortiment vybavení

Plníte si sen o vlastním kadeřnictví a hledáte informace o základním vybavení? Chcete-li, aby se u vás zákazníci cítili dobře a vnímali váš podnik jako profesionální, nesmíte podcenit byť sebemenší detail. Spoustu starostí vám ušetří prověřený partner, který vám zajistí dodávku kompletního sortimentu. Vše potřebné najdete v nabídce firmy M.F. Segmento – jedná se o sortiment německého výrobce Olymp se sídlem ve Stuttgartu. Vysoce kvalitní vybavení kadeřnických salonů uspokojí i ty nejnáročnější.

Obsluhy

M.F. Segmento nabízí obsluhy ve velmi moderním a elegantním designu, a to v nástěnném i volně stojícím provedení. Jednotlivé varianty jsou dostupné v různých barvách a některé i s efektními LED proužky.

Hairmastery

Hairmastery jsou nedílnou součástí každého profi kadeřnického salonu. Ty od Olympu kombinují nejmodernější technologie se stylovým designem. Disponují infračerveným senzorem pro sledování teploty, velkým LCD displejem a funkcemi usnadňujícími každodenní provoz (např. optimalizovaným sušením dlouhých vlasů).

Křesla

Sortiment dodavatele vybavení kadeřnických salonů zahrnuje kadeřnická křesla různých typů a samozřejmě i barber křesla určená pro pánská kadeřnictví. Jedná se o komfortní a luxusně vyhlížející křesla, ve kterých se budou vaši zákazníci cítit velmi pohodlně.

Mycí boxy a příslušenství

Olymp pro vás zajistí také dodávku špičkových mycích boxů a příslušenství v podobě holících strojků, kulem, žehliček, stylerů, fénů a dalších věcí, bez kterých se při práci v kadeřnictví neobejdete.

Bezproblémový nákup

Stačí si vybrat zboží, vyplnit údaje včetně místa montáže a zaslat objednávku. Prodejce vám pošle potvrzení a po uhrazení zálohové faktury vás informuje o termínu realizace. M.F. Segmento má se sortimentem značky Olymp mnohaleté zkušenosti a zajišťuje montáž i servis v rámci celé České republiky. Nakupovat můžete na www.olympway.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *