Zařizujete kadeřnictví? Víme, kde seženete kompletní sortiment vybavení

Zařizujete kadeřnictví? Víme, kde seženete kompletní sortiment vybavení

Plníte si sen o vlastním kadeřnictví a hledáte informace o základním vybavení? Chcete-li, aby se u vás zákazníci cítili dobře a vnímali váš podnik jako profesionální, nesmíte podcenit byť sebemenší detail. Spoustu starostí vám ušetří prověřený partner, který vám zajistí dodávku kompletního sortimentu. Vše potřebné najdete v nabídce firmy M.F. Segmento – jedná se o sortiment německého výrobce Olymp se sídlem ve Stuttgartu. Vysoce kvalitní vybavení kadeřnických salonů uspokojí i ty nejnáročnější.

Obsluhy

M.F. Segmento nabízí obsluhy ve velmi moderním a elegantním designu, a to v nástěnném i volně stojícím provedení. Jednotlivé varianty jsou dostupné v různých barvách a některé i s efektními LED proužky.

Hairmastery

Hairmastery jsou nedílnou součástí každého profi kadeřnického salonu. Ty od Olympu kombinují nejmodernější technologie se stylovým designem. Disponují infračerveným senzorem pro sledování teploty, velkým LCD displejem a funkcemi usnadňujícími každodenní provoz (např. optimalizovaným sušením dlouhých vlasů).

Křesla

Sortiment dodavatele vybavení kadeřnických salonů zahrnuje kadeřnická křesla různých typů a samozřejmě i barber křesla určená pro pánská kadeřnictví. Jedná se o komfortní a luxusně vyhlížející křesla, ve kterých se budou vaši zákazníci cítit velmi pohodlně.

Mycí boxy a příslušenství

Olymp pro vás zajistí také dodávku špičkových mycích boxů a příslušenství v podobě holících strojků, kulem, žehliček, stylerů, fénů a dalších věcí, bez kterých se při práci v kadeřnictví neobejdete.

Bezproblémový nákup

Stačí si vybrat zboží, vyplnit údaje včetně místa montáže a zaslat objednávku. Prodejce vám pošle potvrzení a po uhrazení zálohové faktury vás informuje o termínu realizace. M.F. Segmento má se sortimentem značky Olymp mnohaleté zkušenosti a zajišťuje montáž i servis v rámci celé České republiky. Nakupovat můžete na www.olympway.cz.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: vybavení kadeřníckého salonu